Пауль Ґауґлєр – тенор (Франція)

Загальна інформація

Навчався у Консерваторії Страсбурга та закінчив Паризьку вищу національну консерваторію музики й танцю. Потім він вступив до академій Амброне та Ройомонт. Отримавши перемогу на конкурсах Вінченцо Белліні та Армель Опера, дебютував у ролі Герцога Мантуанського з опери “Ріґолетто” (Опера м. Плзень, Чехія; Національний театр Сеґеда, Угорщина).

Він виконував героїчну головну партію Данте  в однойменній опері Бенжаміна Ґодара (1890) у опері м. Сент-Етьєн, партію Полліона з опери “Норма” у Національному театрі опери та балету Республіки Молдова; партію Фауста в опері “Засудження Фауста” в рамках музичного фестивалю Ґліндебурн та в імператорському театрі м. Комп’єнь. Також він виконував роль Бахуса з опери “Аріадна на Наксосі” в Академії Ройомонта (Франція) і роль Бориса з опери “Катя Кабанова” (тур по Європі). Він грав роль Дон Хосе з опери “Кармен” (Львівська національна опера, фестивалі Сен-Поль-де-Ванс, Клюні; в Палаці Яунде, Камерун), Гофмана з опери “Казки Гофмана” під час фестивалю “Les Nuits du Mont Rome”, головну партію Фауста з однойменної опери Шарля Ґуно у Познанській опері (Польща) та в центрі музичного та виконавського мистецтва “La Seine Musicale” в Парижі. З великим успіхом Пауль грав роль Зіґфріда у адаптації циклу “Перстень Нібелунгів” у опері м. Реймс та в Театрі де Арене в Парижі. Пауль перевтілювався у Яника, героя опери “Щоденника зниклого” Леоша Яначека (Аркаль, Ля ПОП, Фестиваль Іль-де-Франс та ін.), Арлекіна з опери “Імператор з Атлантиди” (Великий театр Провансу).

Окрім цього він виконував ролі: Таміно з опери “Чарівна флейта” у Палаці Фестивалів у Каннах; партію Октавіо з опери-балету “L’Europe galante” Андре Кампра (Фестиваль Амброне, опери Віші, Безансон, Сан Себастьян); роль Тезея з опери “Аріадна” Массне у ораторії Лувру; роль Спакоса в опері “Клеопатра” Жуля Массне у Саль Корто в Парижі; роль молодого слуги з опери “Електра” та партію посланця з опери “Демон” Рубінштейна у Національній опері Бордо; брабантського дворянина з опери “Лоенгрін” у національній опері Монпельє та Генріха Шрайбера з опери “Тангейзер”.

Також він виконав оперні партії: партію Віктора з опери “Гуру” Лорена Петітжірара у Опері м. Щецін (Польща), Шарль/Селім з опери “Les Sacrifiées” Тьєрі Пеку в турі (Аркаль, Опери Руану, Массі та Реймс).

В концертному виконанні Поль Ґоґлєр виступав з численними творами, включаючи “Реквієм” Верді та 9 симфонію Бетховена у опері Сент-Етьєн, “Threni” Ігоря Стравінського у Амфітеатрі опери Бастія; а також з численними гала концертами та речиталями у Львівській національній філармонії, Шанхайському симфонічному концертному залі, опері м. Бастія, Інституті Франції, Національній Опері Бордо та ін.).

Поль Ґоґлєр працював з багатьма відомими диригентами: Sylvain Cambreling, William Christie, Paul Daniel, Mihhail Gerts, David Molard-Soriano, Laurent Petitgirard, Rudolf Piehlmayer, David Reiland, Michael Schønwandt та ін. та режисерами: Dmitry Bertman, Alain Bézu, David Bobée, André Engel, Christian Gangneron, Louise Moaty, Jean-Romain Vesperini, Justin Way та ін..

Захоплений викладанням, часто дає майстер класи вокалу та дикції (Французької мови). Також він часто запрошений член журі у музичні школи, музичні конкурси (конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака, Паризький музичний конкурс та ін.).

Регулярно бере участь у гуманітарних музичних проектах (Рада Європи, CALMS-Les Voix solidaires, ЮНЕСКО та ін.)

Поль Ґоґлєр також створює записи для фільмів – саундтрек до фільму “Тенор” Клода Зіді молодшого, композитор Лоран Перес дель Мар, вихід фільму заплановано у 2022 році.

LE FIGARO: «… готовий розтанути під її чарами, тенор Поль Ґоґлєр вражає не тільки якістю свого співу, а й дикцією»

OPÉRA MAGAZINE: «Французький тенор Поль Ґоґлєр проявив вражаючі здібності…»

CONCERTCLASSIC.COM: «Поль Ґоґлєр, один з наших найкрасивіших молодих тенорів»

DIAPASON: «Поль Ґоґлєр – Данте у вогні і полум’ї»

 

http://www.paulgaugler.com/

 

Поділитись