Петро Швайковський – тенор

Загальна інформація

Швайковський Петро випускник Львівської музичної академії  ім. М. В. Лисенка по класу хорового диригування, по вокалу навчався у професора Олега Цигилика. Під час навчання брав активну участь як соліст у багатьох хорових колективах міста Львова, а також в камерному хорі «Легенда» (м. Дрогобич), з яким виборював призові місця на міжнародних мистецьких конкурсах у Європі. Після закінчення академії працював Артистом у Державній чоловічій хоровій капелі ім. Л. Ревуцького під керівництвом Богдана Антківа у місті Києві. Після повернення стає директором Львівської музичної школи №6, а також директором Львівського будинку камерної та органної музики.

Брав участь у майстер-класах видатних співаків Курта Відмера (Берн, Швейцарія), а також Крістіана Ельснера (Дрезден, Німеччина), Paul Esswood (Великобританія) Олександр Востряков (Україна).

Учасник багатьох міжнародних фестивалів та конкурсів: Лондон (Великобританія), Цюріх, Берн (Швейцарія)  Кошіце, Трнава (Словаччина), Тур (Франція), м. Краків, Вроцлав, Варшава, Гданськ (Польща) Дебрицен (Угорщина) Торевєха (Іспанія),Мюнхен, Ляйпціг, Франкфурт (Німеччина). Брав участь у Великодньому проєкті «RESURECTION» у Канаді та  США, співпрацював як соліст з  K&K Philarmoniker (Німеччина) та з INSO-Lviv з проектом 12 тенорів, «Солістами Львова» під орудою Зеновія Демцюха, під егідою Польсько-української фундації ім. І. Я. Падеревського та Львівської національної філармонії брав участь у опері Я. Падеревського «Манру» у Чікаго (США).

Як хормейстер провадив творчу роботу у Львівському чоловічому муніципальному хорі “Гомін”. Співпрацює з ансамблем “Калофонія”, а також з хором «GLORIA» під керівництвом Володимира Сивохіпа.

Поділитись