Струнний квартет «Фенікс»

Загальна інформація

Струнний Квартет Львівської Національної Філармонії ім. М. Скорика, також відомий світовій публіці, як «ФЕНІКС» (Phoenix String Quartet) – це чоловічий камерно-інструментальний ансамбль, який займає одне з провідних місць у сучасному мистецькому житті України.

Квартет був створений у 2008 році  у Львові ( Україна ) зусиллями талановитих та енергійних музикантів, лауреатів міжнародних конкурсів:

  • Микола Гав’юк, скрипка
  • Петро Тітяєв, скрипка
  • Вадим Педорич, альт
  • Денис Литвиненко, віолончель

За час існування, колектив досяг величезних творчих успіхів, проявивши високий професіоналізм та яскраву ансамблеву самобутність, що сприяло незмінному успіху у публіки.

Репертуар колективу відрізняється багатством та різноманітністю. Він включає в себе широкий спектр світової класики, а також найкращі взірці сучасної музики. Також квартет активно популяризує відому вітчизняну  академічну, фолькову та раніше втрачену і несправедливо забуту українську музику.

Квартет «Фенікс» часто долучається до різноманітних мультикультурних проектів, благодійних заходів та інтернаціональних фестивалів (США, Японія, Швейцарія, Польща, Німеччина, Італія, Естонія та ін.).

Біографія квартету пронизана невтомним пошуком нових творчих шляхів, форм та рішень, які б змогли розширити репертуарні та виконавські можливості камерного ансамблю.

Варто звернути увагу на численні виступи Квартету на заходах та перформансах, які виходять за рамки “стандартних” академічних концертів.

Концертні програми «Феніксу» відрізняються строкатою новизною  та стрімкою свіжістю звучання, неодмінно викликають шквал емоцій та почуттів у публіки та кожного наступного виконання підкорюють усе нові серця слухачів.

   https://www.facebook.com/PhoenixSQ.Lviv/

Поділитись