Роман Ієвський – флейта

Загальна інформація

Народився 8 липня 1996р. у м. Кіровоград (нині Кропивницький), Україна. У 2016 закінчив з відзнакою Кіровоградський Музичний Коледж по класу флейти, викладач – Володимир Залевський. Вже на 3ьому курсі училища, у 2015 році здобув стипендію для навчання у літній школі Уільяма Беннетта (професор флейти у Королівській Академії Музики м. Лондон).
Протягом навчання у коледжі давав як сольні концерти, так і приймав участь у концертах в якості соліста з оркестром.

У 2020 отримав диплом бакалавра з відзнакою у Львівській Національній Музичній Академії ім. М. Лисенко по класу флейти, викладач – Олена Павленко.

Під час навчання в академії успішно виступав як соліст на різних концертних майданчиках України, а також брав участь у багатьох міжнародних майстер-класах у таких педагогів, як : Д. Буряков ( 1 флейта Лос-Анжелес філармонії) у консерваторії ім. Й. Брамса у Гамбурзі, Тон Фрет (Бельгія), Алексіс Косенко (Україна-Франція), Марія Семотюк (Україна-Нідерланди), Янош Балінт (Угорщина), Ондраш Адорьян (Угорщина-Данія), Мічі Беннетт (Великобританія), А. Федченко (Санкт-Петербург).

У складі оркестру Ukrainian Festival Orchestra на позиції першої флейти записав низку прем’єр української музики ( в рамках проєкту Ukrainian Live).

Зараз навчається на магістратурі у Львівській Національній Музичній Академії ім. М. Лисенка. З 2020 року – офіційний артист компанії LefreQue (Нідерланди). Член журі категорії “флейта” міжнародного конкурсу PaMusFlow (Хорватія) у 2021 році.

Регулярно дає сольні концерти з широким репертуаром від музики бароко до української сучасної музики. Виступав в якості соліста з такими оркестрами, як Камерний оркестр “Концертіно” Кропивницької обласної філармонії, студентський камерний оркестр Кропивницького музичного коледжу, Симфонічний оркестр Львівської національної музичної академії.

 Виступав у складі оркестру K&K Philharmoniker у таких країнах, як : Україна, Німеччина, Польща, Австрія, Франція, Італія, Данія, Норвегія, Люксембург.

Досвід роботи:

З 2017-2020 – 2га флейта / пікколо австрійсько-українського оркестру Kendlinger’s K&K Philharmoniker
З 2020 року — перша флейта та концертмейстер групи дерев’яних духових Ukrainian Festival Orchestra (диригент — І. Остапович)
З 2021 року — перша флейта австрійсько-українського оркестру Kendlinger’s K&K Philharmoniker

Був переможцем таких конкурсів, як :

Всеукраїнські:
Дніпровські сурми (2015, гран-прі)
Обрії класики (2016, 1 премія)
Конкурс ім. М. Тимохи (2017, 1 премія)

Міжнародні:
Конкурс ім. Є. Станковича (2016, гран-прі, номінація «Гра з оркестром»)
Конкурс ім. Д. Біди (2016, 2 премія)
Конкурс ім. Антоніва та Закопця (2018, 3 премія)
Конкурс Finalis (2019, 2 премія)

YouTube Channel:  https://www.youtube.com/channel/UC1rYfRjtEEiwQhJ9H8owoYw

Поділитись