Роман Ієвський -флейта

Загальна інформація

Народився 8 липня 1996р. у м. Кіровоград (нині Кропивницький), Україна. У 2016 закінчив з відзнакою Кіровоградський Музичний Коледж по класу флейти, викладач – Володимир Залевський. Вже на 3ьому курсі училища, у 2015 році здобув стипендію для навчання у літній школі Уільяма Беннетта (професор флейти у Королівській Академії Музики м. Лондон).

Протягом навчання у коледжі давав як сольні концерти, так і приймав участь у концертах в якості соліста з оркестром.

У 2020 отримав диплом бакалавра з відзнакою у Львівській Національній Музичній Академії ім. М. Лисенко по класу флейти, викладач – Олена Павленко.

У 2022 закінчив магістратуру у Львівській національній музичній академії ім. Лисенка.

Під час навчання в академії успішно виступав як соліст на різних концертних майданчиках України, а також брав участь у багатьох міжнародних майстер- класах у таких педагогів, як :         Д. Буряков ( 1 флейта Лос-Анжелес філармонії) у консерваторії ім. Й. Брамса у Гамбурзі, Тон Фрет (Бельгія), Алексіс Косенко (Україна-Франція), Марія Семотюк (Україна-Нідерланди), Янош
Балінт (Угорщина), Ондраш Адорьян (Угорщина-Данія), Мічі Беннетт (Великобританія),    А.Федченко (Санкт-Петербург), М. Дьомін (Швейцарія).

У складі оркестру Ukrainian Festival Orchestra на позиції першої флейти записав низку прем’єр української музики ( в рамках проєкту Ukrainian Live).

З 2020 року – офіційний артист компанії LefreQue (Нідерланди) Член жюрі категорії “флейта” міжнародного конкурсу PaMusFlow (Хорватія) у 2021 році.

Стипендіат Президента України у 2022 році.

Регулярно дає сольні концерти з широким репертуаром від музики бароко до української сучасної музики. Виступав в якості соліста з такими оркестрами, як Камерний оркестр
“Концертіно” Кропивницької обласної філармонії, студентський камерний оркестр Кропивницького музичного коледжу, Симфонічний оркестр Львівської національної музичної академії, Академічний симфонічний оркестр Львівскої філармонії.

Виступав у складі оркестру K&K Philharmoniker у таких країнах, як : Україна, Німеччина, Польща, Австрія, Франція, Італія, Данія, Норвегія, Люксембург.

Співпрацював із такими диригентами, як : К. Карабиць, В. Протасов, Т. Ленько, В. Козловський, Ю. Бервецький, М. Кершбаум.

Виконав ряд прем’єр творів сучасних композиторів, в числі яких національна прем’єра Концерту для флейти з оркестром О. Щетинського (2021, Міжнародний фестиваль сучасної музики “Контрасти”, Львів, диригент – Вінсент Козловський)

YouTube Channel:  https://www.youtube.com/channel/UC1rYfRjtEEiwQhJ9H8owoYw

Поділитись