Сергій Смірнов – фотограф

Загальна інформація

На українському фотонебосхилі фотограф-новатор Сергій Смірнов вражає своїх сучасників високою майстерністю та невгамовною творчою уявою. Тонкий і розумний співрозмовник, людина одержима, займається зйомкою професійно і з кожної фотографії може зробити “шедевр”.

За освітою – філолог (філологічний факультет Львівського університету) і фотомитець (Московська академія фотографії). Його знання науки, що поєднує лінгвістику і літературознавство, знаходить конкретну реалізацію в професії фотомитця.

Цей автор уміє передати ті сокровенні моменти, які наснажують чудовим настроєм, життєдайною силою, несуть енергію, любов до всього сущого. В його роботах стираються грані між часом – все поєднується в одному астрально-мистецькому вирі, де кожна фотографія нагадує мікрокосм, а кадри співають елегію місту. Усе окреслено, підібрано, все бачиться рельєфно – і підносить до незбагненних висот духу.

Завітайте на фотовиставку Сергія Смірнова і ви відчуєте неповторну ауру стародавнього міста, істинне, правдиве обличчя Львова та побачите безмежну любов до нього всіх тих, хто жив тут колись та живе тепер.

Поділитись