Серін де Лабом — сопрано

Загальна інформація

Французька вокалістка корейсько-американського походження. Розпочала своє навчання по класу скрипки у віці 4 років, також навчалася вокалу у Мірей Алькантари в Парижі, Дженні Анвельт в Мілані та Рівки Ор в Аахені. Бельгійський баритон Жозе Ван Дам описав її голос як «природний і рухливий», а американський диригент Джон Нельсон похвалив її «витончену» подачу. Каталонський тенор Джакомо Арагаль і американський піаніст Далтон Болдвін також високо оцінили її музикальність і сценічну майстерність.

Її сольний речиталь 2017 року «Вальси, танго та багато іншого» зустріли з неабияким ентузіазмом та згодом транслювали на корейському національному телебаченні KBS. У 2018 році вона була учасником Фестивалю Верді в Буссето і додала Люксембург до списку країн, де вона виступала. До Міжнародного жіночого дня 2019 року презентувала дві різні сольні програми «Дві жінки, два вечори» два дні поспіль у престижній сінгапурській Еспланаді. Інша успішна програма «Французькі опери, екстатичні моменти» стартувала в травні 2019 року і була позитивно сприйнята захопленими глядачами у Сінгапурі, Фінляндії та Франції. «Французькі опери, екстатичні моменти» мали продовжити свою подорож до Італії, Кореї та Іспанії в сезоні 2019-2020 р., однак її призупинили через Covid-19.

Якщо 2020 рік був відносно спокійним у професійному плані, то 2021 став більш насиченим. Протягом першого кварталу 2021 року Серін виступила на 8 zoom-концертах, а влітку, коли Берлін почав послаблювати обмеження, знову почала виступати на публіці. Восени/взимку 2021-2022 років дала 12 різних концертів у районі Берліна та 3 концерти в сінгапурській Еспланаді з музикантами з різних країн.

З березня 2022 року співала на 11 різних благодійних концертах для України у Берліні та його околицях. 30 травня Серін приїхала до Львова в імпровізовану подорож, бажаючи поділитися музикою з українцями, висловити своє захоплення стійкістю і мужністю народу України та підтримати його.

Серін повертається до Львова з  любов’ю та захопленням Україною та її людьми, а також бажає поділитися любов’ю та силою солідарності через музику.

Поділитись