Штефі Лєман – сопрано

Загальна інформація

Штеффі Леманн народилася у Дрездені. З дитинства навчалася співу та грі на фортепіано. Розпочала музичну освіту в музичній школі в Каменц. Отримала багато стипендій під час навчання там. З 2003 – студентка Лейпцігської Вищої  школи музики і театру імені Ф. Мендельсона по класу вокалу у Д. Шмідта.  Брала участь у майстер-класах Едіт Вінс, С.Естеса, Ш. Леманн і Ф. Грундгебера, Г. Джонсона і Е. Шнайдера. Багато років викладає у дитячому хорі Гевандхауз в Лейпцігу, концертує на батьківщині та закордоном.

У квітні 2008 р. виборола І місце на «Міжнародному конкурсі Душека», організованому німецьким товариством Моцарта. У травні 2009 р.  отримала стипендію від Міжнародної Асоціації Ваґнерівських Товариств.

В 2009 р. Штеффі Леманн запросили на роботу в Бременську оперу.

В ансамблі Бременської опери виступала у таких ролях: Юлія де Веерт (Кузен нізвідки), Донна Клара, інфанта Іспанії (Карлик), Папагена (Чарівна флейта), Адель (Летюча миша), Гретель (Гензель і Гретель), Маріанна (Кавалер троянди) і Клорінда (Попелюшка).

У липні 2012 р. нагороджена за визначну мистецьку роботу престижною премією «Курт Хюбнер». З 2013/14 рр. сопраністка грала у Німецькому національному театрі: Мюзетта («Богема» Джакомо Пуччіні),  Софі  («Кавалер троянди» Ріхарда Штрауса) та інші ролі.  В 2015/16 рр брала участь у прем’єрі опери «Снігова королева» Джорджа Олександра Альбрехта, виконувала ролі Адель («Летюча миша») та Анхен («Вільний стрілець»).

Поділитись