Степан Сивохіп – гобой

Загальна інформація

Народився у Львові в сім’ї музикантів. Від 2011 року навчається у Львівській середній спеціальній музичній школі-інтернаті ім. С. Крушельницької. Перші чотири класи навчався в класі фортепіано Заслуженої артистки України Оксани Рапіти. Від 2016 р. перейшов в клас гобоя Заслуженого діяча мистецтв України, професора Левка Закопця. Учасник майстер-класів професора Краківської академії музики Єжи Котички (Польща) та швейцарського гобоїста Ґунґарда Маттеса.

Виступав як соліст із багатьма симфонічними оркестрами України. Є лауреатом Міжнародних конкурсів виконавців на духових інструментах – «Сурми Буковини» (Чернівці, 2017, І премія), Перший міжнародний конкурс ім. В. Антоніва та М. Закопця (Львів, 2018, І премія), Swietokrzycki festiwal (Кельце, РП, 2018, І премія).

Як соліст та артист оркестру успішно гастролював із оркестром «ІНСО-Львів» в Швейцарії, Німеччині, Польщі, у Швеції – в престижному концертному залі Musikaliska (Стокгольм) в рамках фестивалю «Переосмислюючи Європу: Україна», а також – виступав в Copernicus Center м. Чікаго (США) та в Лондоні.

 

Поділитись