Терухіса Маруо, фортепіано

Загальна інформація

Після закінчення музичного курсу у старшій школі Юхігаока Гакуен в Осаці, Терухіса Маруо продовжив навчання на музичному факультеті Університету Токушім Бунрі, де досяг найвищого балу серед випускників, та був нагороджений виступом на випускній церемонії. Молодого музиканта  було обрано у якості стипендіата до Міжнародної Літньої Академії у Відні у 2012, де він навчався під керівництвом Аво Койоумджан (Avo Kouyoumdjian) та Пітера Нагі (Peter Nagy). Пізніше навчався під керівництвом Антуанетти Ван Забнер (Van Zabner Antoinette) у якості запрошеного студента Віденського Університету Музики та Виконавчих Мистецтв.
На сьогоднішній день Терусіха Маруо встиг пройти навчання у  таких корифеїв як Юнко Касахар (Unko Kasahara), Мінако Касахара (Minako Kasahara), Джузеппе Маріотті, Пітер Ефлер, Крістофер Гінтерхубер, Сундоу Йокой (Sundou Yokoi) та Йошіко Мацумото (Yoshiko Matsumoto). Також навчався “Александрової Техніки” у Лука Лоренці.
Отримав багато нагород, зокрема Відзнаку Бездоганності на 10-му Фортепіанному Конкурсі Такацукі, бронзову медаль на 5-му Музичному Конкурсі Токушіма, золоту медаль на 16-му Фортепіанному Конкурсі Сакай, найвищий приз для піаністів на Віденському конкурсі Діхлера.  У 2018 він став репетитором для опери “Циганська Принцеса”, що була спонсорована Проектом Відновлення Окаями від катастрофічних наслідків тайфуну.
Мав честь грати із багатьма оркестрами, зокрема із Симфонічним Оркестром Токушіма, оркестром випускників Університету Токушім Бунрі та з Камерним Оркестром Серено в Осаці в 2019 році.

Поділитись