Tremolo Ensemble(Ізраїль, Israel Percussion Centre)

Загальна інформація

Ансамбль «Tremolo» був створений в 2015 році як художня одиниця Ізраїльського перкусійного центру Tremolo, започаткованого в 2012 році в м. Нетанья, Ізраїль. Виступи колективу отримали численні схвальні відгуки критиків та захоплені відгуки від слухачів та музичних фахівців. На протязі чотирьох років свого існування колектив запрошували з концертами в Україну, США (Нью-Йорк, Маямі), Чехію, Коста-Ріку та Аргентину. Ансамбль «Tremolo» запрошували до співпраці провідні оркестри та музичні колективи Ізраїлю, серед яких Ізраїльській філармонічний оркестр, Ізраїльській камерний оркестр, колектив «Ізраїльські сучасні виконавці», ансамбль «Meitar», «Multi-Piano», Муніципальний театр Камері в Тель-Авіві та багато інших. Колектив є учасником відомих фестивалів, таких як Фестиваль камерної музики ім. Феліції Блюменталь, Фестиваль «Tectonics» та Ізраїльській фестиваль мистецтв, а також здійснює активну концертну діяльність по всій країні.

Ансамбль «Tremolo» співпрацює з такими виконавцями та колективами, як перкусіоніст Робін Шулковські (США – Німеччина), французький ансамбль сучасної музики «Les Percussions De Strasbourg», перкусіоніст та композитор Зохар Фреско (Ізраїль), Адама Драме (Буркіна-Фасо), Гілад Добрецький (Ізраїль), Multi Piano (Ізраїль), ансамбль «Meitar» (Ізраїль), Фатома Дембеле (Буркіна-Фасо); та диригентами: Жолт Надь (Угорщина – Франція), Пірр-Андре Валад (Франція), Жан-Мішель Лавуа (Канада), Аріель Цукерманн (Ізраїль), Ед Спаньярд (Нідерланди), Теодор Кухар (Україна – США).

Переважу більшість репертуару колективу складають твори, написані видатними ізраїльськими композиторами та присвячені ансамблю, серед них, зокрема, сольні композиції, перкусійний ансамбль, камерна музика і концерт для «Tremolo» і оркестру. 2019 рік для колективу відзначений співпрацею з композитором Гельмутом Лахенманном.

В червні 2019 року було випущено диск «Листи з Геттісбергу» композитора Авнера Дормана у співпраці ансамблю «Tremolo» та Геттісберзького хору.

Міністерство культури Ізраїлю нагородило колектив відзнакою ім. Едьона Партоша за бездоганне виконання ізраїльської музики. Ансамбль «Tremolo» є офіційним консультантом Міністерства освіти Ізраїлю. Учасники колективу виступали в якості солістів з такими відомими оркестрами, як Нью-Йоркський філармонічний оркестр, Лос-Анджелеській філармонічний оркестр, Баварський державний оркестр, Ізраїльській філармонійний оркестр, Белградський філармонійний оркестр в таких престижних залах, як Вігмор-Хол в Лондоні, Карнегі-Хол та Лінкольн-Центр в Нью-Йорку, Голлівуд-Боул в Лос-Анджелесі та багатьох інших у всьому світі.

Tremolo Ensemble (Ізраїль, Israel Percussion Centre) у складі:

  • Ліор Тал
  • Даніель Соломонов
  • Надав Овадіа
  • Томер Галілі
  • Томер Ярів

Поділитись