Вонян Юнґ – фортепіано (Південна Корея) – скрипка

Загальна інформація

Вонян – надзвичайно талановита скрипалька, із власними унікальними тонами та видатною музичністю. Вона відзначилася у численних конкурсах та виступах, її визнали  найкращою.  У підлітковому віці вона завоювала найкращі призи на багатьох великих конкурсах в Кореї, таких як музичний конкурс Joong-Ang. У 2013 році вона отримала нагороду за  перемогу в Міжнародному конкурсі Майкла Хілла 2013 року.

Вона навчалась у  видатного скрипаля Янгюка Кіма в Сеульському національному університеті яка допомогла їй розвиватись дуже стрімко. Вона навчалася в  Єльському університету у всесвітньо відомої скрипальки Ані Кавафіян і отримала ступінь магістра музики з повною стипендією. Після цього вона переїхала до Німеччини, щоб розширити сферу музики і отримала ступінь Konzertexamen у професора Іди Білер з Вищої музичної школи в Дюссельдорфі.

Вона закінчила з високою честю і повністю зарекомендувала себе як професійний музикант. Вона часто  брала участь у різних майстер-класах відомих музикантів, серед яких Міхаела Мартін, Джерард Поулет, Шломо Мінц, Ілля Калер та посилювала свою компетентність. Її сольні виступи з Нойен Філармонією Вестфаленою, оркестром “Бучонська філармонія”, симфонічним оркестром Гванджу, оркестром Національного університету Сеула, камерним оркестром Кореї довели її неймовірну музичність та потенціал. Вонян має великий досвід  виконання камерної музики, що дало  їй можливість вражаюче розвиватися як музикант. В даний час вона грає як член Камерного оркестру Кореї та ансамблю Тоніка. Вона також активно сприяє розвитку музичної освіти, викладаючи в Сеульському національному університеті, середній школі Сеульського мистецтва та університеті Сувон, як запрошений професор.

Поділитись