Гастролі “INSO-Львів” Швейцарією та Німеччиною

13.01.2020
Опис

Продовжуємо розповідати про новорічно-різдвяні гастролі колективів Львівської національної філармонії! Впродовж 26 грудня – 7 січня Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» концертував двома європейськими країнами – Швейцарією і Німеччиною.

Гастролювали музиканти на запрошення концертних агенцій Sordino Ediziuns Musicalas GmbH (Швейцарія) в особі п. Сімона Камартіна та “PRO ARTE” в особі п. Георга Майса. Також у новорічному гастрольному турі в рамках культурної співпраці брали участь солісти: Людмила Осташ (сопрано, Україна), Саломе Кавен (сопрано, Швейцарія), Алекса Деплазес (флейта, Швейцарія), Кріста Хеер (арфа, Швейцарія). Події відбувалися під орудою диригентів Сімона Камартіна (Швейцарія), Володимира Сивохіпа (Україна).

Під час гастрольного туру музиканти дали 3 концерти в курортних комунах Швейцарії – Дізентіс, Фалера та Унтервац, та 7 концертів в містах Німеччини – Штоках, Пфулендорф, Оберндорф, Бергіш-Гладбах, Зігмарінген, Райнфельден-Баден, Вальдсхут-Тінген. Серед концертних майданчиків, які приймали артистів, були культурні центри та форуми, ратуші та костели. Концерт в Швейцарії записувався для радіо.

Репертуар представлених концертних програм включав твори видатних композиторів різних епох та країн: Йоганна Себастьяна Баха, Вольфганга Амадея Моцарта, Йоганна Штрауса-сина, Йозефа Штрауса, Джона Дерунгса, Едварда Ельгара,  Йоганесса Брамса, Йозефа Штрауса-батька, Жака Оффенбаха, Джузеппе Верді, Антоніна Дворжака та інших.

Всі події проходили з аншлагами. Українські музиканти вкотре продемонстрували європейській публіці високий рівень виконавської майстерності та артистизму, про що свідчили невщухаючі овації по завершенні концертів. У німецькому виданні «Schwaebische», в матеріалі про концерт в м. Зігмарнген, зокрема, йдеться : «Це був концерт вищого класу, справжній бальзам для душі та серця», так говорив про концерт один з відвідувачів Дірк Гаерте, тим самим висловлюючи загальний настрій. Голова департаменту з питань мистецтва і культури м. Зігмарінген, Фріц Ковачіч, сказав у своєму привітанні, що «ентузіазм музикантів того вечора зарядив публіку на весь новий рік».

Нижче додаємо посилання на статті у зарубіжних ЗМІ, у яких йдеться про події за участю «INSO-Львів»:

http://forum-disentis.ch/2019/12/04/concert-top-classic-2019/

https://www.schwaebische.de/landkreis/landkreis-sigmaringen/sigmaringen_artikel,-das-neujahrskonzert-der-jungen-philharmonie-lemberg-in-der-stadthalle-geht-unter-die-haut-_arid,11167075.html

https://www.schwaebische.de/landkreis/landkreis-sigmaringen/sigmaringen_artikel,-das-neujahrskonzert-der-jungen-philharmonie-lemberg-in-der-stadthalle-geht-unter-die-haut-_arid,11167075.html

Головне фото – Іоланта Пришляк

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...