Колективи Львівської філармонії активно підтримують юних музикантів

03.02.2020
Опис

Важливе місце у діяльності колективів Львівської національної філармонії посідає підтримка талановитих юних музикантів. У цьому контексті за участі Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова” у Львівській області відбудеться дві події.

11 та 20 лютого у місті Червоноград у Палаці Потоцьких та Школі естетичного виховання “Віртуози Львова” дадуть два концерти. Ці події стануть подією для всіх шанувальників цього знаного колективу. Гості матимуть можливість почути живе звучання оркестру, поринути у вир емоцій та глибоких, вічних почуттів! Вони неодмінно стануть визначними для тих, хто, навчаючись гри на музичних інструментах, поставив собі за мету досягти успіхів і зробити її величність Музику супутницею свого життя.

Особливим бонусом стануть виступи талановитих учнів, зокрема, Бродівської школи естетичного виховання. Разом з оркестром гратиме Приймак Уляна, учениця 4 класу, клас викладача Бурлікової Наталії Лук’янівни. Вона виконуватиме першу частину Концерту для скрипки з оркестром ля мінор А.Вівальді.

Львівська національна філармонія - Колективи Львівської філармонії активно підтримують юних музикантів

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

09.05.2024 Анонси

10 травня: вечір лірики під орудою Юрія Літуна

10 травня о 19:00 Львівська національна філармонія запрошує долучит...

20.05.2024 Концерти

Віртуозний тиждень у Львівській філармонії

Найбільший фестиваль класичної музики в Україні та один з провідних м...