Колективи Львівської філармонії активно підтримують юних музикантів

03.02.2020
Опис

Важливе місце у діяльності колективів Львівської національної філармонії посідає підтримка талановитих юних музикантів. У цьому контексті за участі Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова” у Львівській області відбудеться дві події.

11 та 20 лютого у місті Червоноград у Палаці Потоцьких та Школі естетичного виховання “Віртуози Львова” дадуть два концерти. Ці події стануть подією для всіх шанувальників цього знаного колективу. Гості матимуть можливість почути живе звучання оркестру, поринути у вир емоцій та глибоких, вічних почуттів! Вони неодмінно стануть визначними для тих, хто, навчаючись гри на музичних інструментах, поставив собі за мету досягти успіхів і зробити її величність Музику супутницею свого життя.

Особливим бонусом стануть виступи талановитих учнів, зокрема, Бродівської школи естетичного виховання. Разом з оркестром гратиме Приймак Уляна, учениця 4 класу, клас викладача Бурлікової Наталії Лук’янівни. Вона виконуватиме першу частину Концерту для скрипки з оркестром ля мінор А.Вівальді.

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...