Львівська філармонія долучилась до святкування Дня захисника України

14.10.2020
Опис

14 жовтня відзначили День захисника України. До віддання шани нашим Героям долучилася Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика.

Зокрема, із цієї нагоди презентували унікальне мистецьке дійство – перформанс в стилі мурал-арт «Знаймо наших Героїв!».

“Серед учасників перформансу Герої давні й сучасні – Іван Сірко, Олена Степанівна, Юрій Вербицький, Віктор Гурняк, Іван Чмола, Василь Сліпак. Всі вони – активні борці за незалежність української держави.

Їх портретні зображення розмістили на фасаді Львівської ОДА та у Сквері на Валах, як заклик знати, пам’ятати та шанувати Героїв різних епох, їх безмежну любов та подвиг Україні”, – розповідає прес-служба Львівської ОДА.

У цій події взяли участь брас-квінтет Львівської національної філармонії та вокальний ансамбль «Калофонія».

Автором перформансу є український митець, магістр сакрального мистецтва, лауреат Державної премії України в галузі архітектури Святослав Владика, автором  ідеї – мистецтвознавець, дослідниця українського діаспорного мистецтва Христина Береговська.

Також цього ж дня у Львівській національній філармонії відбувся святковий концерт “Гей, ви, козаченьки”, приурочений Дню захисника України.

У виконанні Народного артиста України Мар’яна Шуневича, Олександра Загороднюка, Анастасії Чубінської, дуету «Бандурна розмова» (у складі: Олег Созанський та Тарас Лазуркевич) та Лілії Винницької звучали композиції, котрі нерозривною лінією проходять крізь всю нашу історію, крізь те, що треба пам’ятати й плекати. На сцені Концертного залу Людкевича звучали козацькі, стрілецькі й повстанські пісні, серед яких добре відомі «Лента за лентою» та «Повіяв вітер степовий».

 

 

Впродовж 10-17 жовтня Львівська національна філармонія бере участь в акції “Дякуємо Ветеранам!”, у рамках якої для ветеранів буде діяти знижка  50% на квитки на події, які відбуватимуться у цей період.

Також запрошуємо на концерти Фестивалю Любомирського, які відбудуться впродовж 16-21 жовтня. Вхід на події за запрошеннями, які можна отримати у касі Львівської національної філармонії.

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...