Класика в саду

31.08.2022
Опис

Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» Львівської філармонії візьме участь у сезоні благодійних концертів на підтримку ЗСУ. Подія за участі відомого колективу відбудеться 2 вересня у Митрополичих садах! Початок о 18:30.

У цей вечір неймовірний камерний оркестр «Віртуози Львова» зіграє для гостей особливу програму “Шедеври класики про кохання”. Диригуватиме Тарас Вергун.

“Шедеври класики про кохання” – це світові шедеври класичної музики про кохання  Моцарта, П’яццолли, Вівальді, Брамса, Шуберта, Штрауса, романтичні серенади, музика вічно закоханих The Beatles та саундреки з улюблених фільмів про кохання.

 

Слухачі на кілька годин зможуть відволіктися та поринути в інший світ, у якому поєднаються: легендарні мелодії у виконанні кращого оркестру та атмосфера сакрального місця з вражаючим краєвидом на історичну частину міста Львова. І все це під з спів пташок та захід сонця з Святоюрської гори.

Подія організована компанією «BIGSHOW Agency» та Благодійним фондом “Фундація Духовного Відродження”. Кошти з продажу квитку будуть спрямовані на допомогу допомога нашим Збройним силам, завдяки яким і відбудеться цей вечір!

Детальна інформація про подію за посиланням

 

Фото Руслана Литвина з офіційного сайту організаторів

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...