Артисти Львівської філармонії представили музичну казку для дітей з внутрішньо переміщених сімей

09.04.2022
Опис

Артисти Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика з музичною казкою “Подарунок лісового чарівника” виступили у локаціях, де тимчасово перебувають внутрішньо переміщені особи з дітьми та, зокрема, діти з багатодітних сімей та діти, позбавлені батьківської опіки.  Події відбулись в межах мистецького проєкту “З піснею до перемоги! “, що відбувається за сприяння Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації.

Зокрема, 8 квітня артисти філармонії, керівництво департаменту  та заступник начальника обласної військової адміністрації Іван Собко відвідали вимушено переміщених жінок із дітьми, які проживають у гуртожитку Львівського вищого професійного політехнічного училища. Зараз там перебуває близько 200 переселенців з Києва, Бородянки, Харкова,  Кременчука, Житомира, Дніпра та інших міст, 68 з них – це діти.

 

 

 

 

Напередодні музичну казку Євгена Заставного на лібрето Василя Сагайдака “Подарунок лісового чарівника” вже показали для дітей з Харкова, які зараз мекають у Винниківській санаторній школі  I – III ступенів.  Це діти, позбавлені батьківської опіки, а також із багатодітних сімей.

Також виставу представили для всіх охочих у Львівській обласній бібліотеці для дітей. Туди зійшлися з матерями та бабусями діти, які приїхали до Львова з тих міст і сіл України, де зараз ведуться бойові дії, а також маленькі львів’яни.

Режисер вистави – заслужена артистка України Любов Фітьо. У ролях: заслужена артистка України Маріанна Лаба, Оля Фенюк, Віталія Голубнича, Оксана Ковальова, Ніна Карпінець, Іванна Ткачик і Станіслав Гоян.

 

Фото та матеріали із офіційного сайту Львівської обласної військової адміністрації: https://loda.gov.ua/news?id=66995

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...