Bad Boys In Opera: унікальний проєкт на OPERAFEST TULCHYN!

31.08.2021
Опис

Грандіозна прем’єра із зірковими солістами, величною музикою та надзвичайно глибоким змістом відбулася на щорічному фестивалі OPERAFEST TULCHYN!

П’ять всесвітньовідомих солістів, яким аплодують кращі сцени світу, 29 серпня на міжнародному фестивалі у Тульчині об’єдналися у безпрецедентному концерті-прем’єрі. Глядачі почули культові чоловічі арії усіх часів з опер «Бал-маскарад», «Фауст», «Ніч на Лисій горі», «Отелло», «Мефістофель», «Дон Жуан», «Фіделіо» та багатьох інших.

Всі найкращі драматичні чоловічі арії — у одному концерті! Такий сюрприз підготували щорічні учасники OPERAFEST TULCHYN та справжні улюбленці публіки — маестро-диригент Володимир Сивохіп, Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії та Галицький академічний камерний хор.

Проєкт «Bad Boys In Opera» у фінальний день IV міжнародного оперного open air фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2021, 29 серпня, о 19.00 був показаний вперше. Як і обіцяли організатори, подія стала неабияким відкриттям для всіх глядачів. У програмі звучали кращі оперні шедеври геніальних композиторів Моцарта, Бойто, Бетховена, Верді, Пуччіні, Гуно, Мусоргського, Джордано з всесвітньо відомих опер «Бал-маскарад», «Мефістофель», «Дон Жуан», «Отелло», «Фіделіо», «Тоска», «Фауст», «Ніч на Лисій горі», «Фальстаф», «Плащ», «Андре Шеньє».

Львівська національна філармонія - Bad Boys In Opera: унікальний проєкт на OPERAFEST TULCHYN!

Диригував генеральний директор Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика, заслужений діяч мистецтв України і народний артист України Володимир Сивохіп. Виконували «Bad Boys In Opera» Галицький академічний камерний хор, Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії. Володимир Сивохіп отримав звання народного артиста за кілька днів до фестивалю – на 30-річчя Незалежності України, і його з цією подією радісно вітали оплесками всі присутні на фестивалі.

Головними героями концерту «Bad Boys In Opera» стали п’ять знаменитих солістів: Юрій Григораш (Україна-Канада), Володимир Шагай (Україна-Польща), Віктор Мельник (Україна), Ярослав Папайло (Україна-Італія) і Юрій Трицецький (Україна).

Львівська національна філармонія - Bad Boys In Opera: унікальний проєкт на OPERAFEST TULCHYN!

У концерті «Bad Boys In Opera» глядачі побачили одвічну боротьбу добра і зла, але, за задумом творців проєкту, у кінці були поставлені три крапки:

Бо ніхто не знатиме: це буде лише одна битва чи війна, яка триває вічно, – розповів перед концерту про ідею проєкту дириґент, заслужений діяч мистецтв України, відомий музикознавець та генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп. — «Добро та Зло» – скільки існує людство, стільки ж ці два поняття присутні у нашому житті. Ці субстанції можуть мати абсолютно різне відображення у будь-чому. Це два вічні суперники у ході часу та простору, які не закінчать свою боротьбу і жодна жива істота не може перехилити ваги рівноваги в будь-яку сторону, інакше світ просто припинив би своє існування. Ця одвічна боротьба є в кожному з нас. Власні внутрішні війни. Лише нам вирішувати, якій стороні віддати перевагу. Наші вчинки розподіляють нас на полицях соціуму. Зробити хибний крок у темну сторону часто легше, ніж боротись з темнотою і проходити всі тернисті шляхи для збереження світла душі. Добро та зло ходять парою, та що саме взяти під руку — вирішувати нам. Ми бачимо це протистояння не лише у буденному житті, а й у книжках, які читаємо, у фільмах, які переглядаємо, у музиці, яку слухаємо і яку виконуємо».

Львівська національна філармонія - Bad Boys In Opera: унікальний проєкт на OPERAFEST TULCHYN!

Важливо, що під час концерту «Bad Boys In Opera» на фестивалі згадали полеглого захисника України, оперного співака Василя Сліпака. 29 серпня відзначили День пам’яті захисників України, саме тому третій фестивальний день розпочався із хвилини мовчання. Символічно цей день розпочався проєктом «Bad Boys In Opera» у виконанні відомих українських співаків. Під час цього дійства згадали, у тому числі, і полеглого захисника України і оперного співака Василя Сліпака.

 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...