Безмежна вдячність та шана! 20 лютого у Львівській філармонії вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні – трагічні події восьмирічної давнини, які назавжди закарбувалися у нашій пам’яті! Цінно і надзвичайно важливо, що у цей непростий час до Львова з різних куточків Європи з’їхалися знані українські та зарубіжні солісти!
У пам’ять Небесній сотні та усім захисникам України прозвучить «Реквієм» Антоніна Дворжака.
Звучав цей опус композитора у виконанні відомих солістів, чиї голоси часто можна почути на сценах оперних театрів Європи та світу: солістів – Софії Соловій (сопрано), Зоряни Кушплер (альт), Пауля Ґауґлєра (тенор) та Юрія Гадзецького (баритон), Галицького академічного камерного хору та Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії. Дириґував Народний артист України Володимир Сивохіп.
Ми зафіксували яскраві моменти пам’ятної події:






Фото – Анастасія Іванова
22.03.2026
АнонсиМедіа
Три Моцарти. Презентація CD
Завжди юний, осяйний, геніальний Моцарт – с...
05.03.2026
Анонси
Конкурс на посаду генерального директора філармонії завершено
Сьогодні, 5 березня, у Львівській обласній раді відбувся конкурс на посаду ...
26.01.2026
Анонси
Тромбони легендарного Мюллера: львівський оркестр отримав інструменти для молоді
Симфонічний оркестр INSO-Львів Льві...