Благодійний захід PARK3020 та фонду «Відродження» Країни Едем

09.07.2022
Опис

Атмосфера старовинних етнічних традицій України через арт-імерсію, фольклор, народну творчість та українську музику. Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії взяв участь у благодійному заході, який організував PARK3020 та фонд “Відродження» Країни Едем. Відбувся він в “Edem Resort Medical & Spa”.

Метою масштабної події стало обговорення практичних способів, ідей і рішень для відродження України та її цінностей як невід’ємної частини світового культурного надбання!

Для гостей заходу Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії виконав знакові твори українських та польських  композиторів різних генерацій. Зокрема, на відкритті галереї артефактів Трипілля та виставки художника Олександра Животкова артисти колективу виконали композицію “Сім послань дикої природи” Івана Небесного. Також у рамках благодійного заходу оркестр виконав Сюїту на українські теми Бориса Лятошинського, “Sinfonia Estravaganza” Олександра Козаренка та “Ораву” для струнного оркестру Войцеха Кіляра. Диригувала Ірина Вакуліна.

Також у програмі заходу відбувалася експозиція “Від минулого до сьогодення заради майбутнього”, екскурсія першим публічним Парком сучасної скульптури Park3020,  музейна експозиція Олександра Сухоліта, виставка модерних художніх виробів зі скла українського митця Андрія Бокотея,  панельна дискусія «Майбутнє цивілізації в наступні 20 років і роль України в цьому», галерея артефактів Трипілля, яка незабаром починає подорож видатними музеями світу, виставка художника Олександра Животкова, роботи якого представлені в багатьох музеях світу, експозиції інших відомих українських митців. Також у рамках події працював арт-маркет “Вільні”, у якому були представлені талановиті українські бренди, що створюють новий стиль життя.

Ділимось моментами виступу:

Львівська національна філармонія - Благодійний захід PARK3020 та фонду «Відродження» Країни Едем    Львівська національна філармонія - Благодійний захід PARK3020 та фонду «Відродження» Країни Едем Львівська національна філармонія - Благодійний захід PARK3020 та фонду «Відродження» Країни Едем

Більше фото із благодійного заходу тут

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...