Присвята 30-річчю Незалежності України

25.08.2021
Опис

Хочемо поділитись яскравими моментами святкування Дня Незалежності України у духовному центрі Львова – Соборі святого Юра. 

Подія відбулася у рамках VIII Міжнародного музичного фестивалю «Музика в старому Львові». У виконанні оркестру «Віртуози Львова», квартету бандуристок «Львів’янки» та дуету «Бандурна розмова» звучала українська музика різних епох.

Почули ми її в унікальному поєднанні витончених тембрів струнного оркестру та ансамблю бандур, які захопити публіку своєю автентичністю й багатогранністю.

 

Наша подія, без сумніву, була унікальною та виокремилась серед низки концертних заходів до 30-ти річчя Незалежності не тільки у Львові, але й у масштабах України. Особливістю святкового концерту стала спільна програма оркестру «Віртуози Львова» зі знаними українськими бандуристами, в якому прозвучали шедеври української пісенної класики в опрацюванні лауреата Національної премії Т. Шевченка  композитора Віктора Камінського та відомої львівської бандуристки Оксани Герасименко.

У концерті чоловічий бандурний дует та жіночий бандурний квартет спільно з камерним оркестром виконували пісні Мирослава Скорика, Володимира Івасюка, Тараса Петриненка, Віктора Камінського, Оксани Герасименко та інших композиторів.

 

 

Більше фото з події можна знайти за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/gallery/dedication-to-the-30th-anniversary-of-ukraines-independence-photo/

 

Фото – Ігор Федорів

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...