У Центрі Довженка — як удома

18.03.2019
Опис

Флейта, арфа і камерний оркестр — саме такою палітрою барв стартувала серія музичних подій філармонії у Культурно-освітньому центрі ім. Олександра Довженка на Сихові. Перший концерт у рамках проекту співпраці цих двох культурних організацій мав назву «Ця чарівна флейта» й відбувся за участю Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» та видатних солістів-інструменталістів нашого міста. Живе виконання музики неможливо порівняти з навіть найдосконалішим аудіозаписом, і тому той факт, що відвідувачі Центру Довженка відтепер матимуть можливість чути живу класичну музику на Сихові все частіше — безумовна втіха для всіх нас.

Наступним масштабним спільним оркестровим проектом філармонії і Центру Довженка стануть «Планети» Ґустава Голста у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії з використанням світлового шоу. Подорож музичними Планетами відбудеться 4 травня, і це буде справді незабутня подія, яка поєднає у собі музику і яскравий візуальний образ.

Окрім власне оркестрової музики на Сихові філармонія також презентуватиме свої програми для дітей, перша з яких відбудеться 7 квітня і матиме назву «Подорож у світ казок».

Запрошуємо на події філармонії у Центр Довженка!

Світлини з концерту «Ця чарівна флейта»

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...