У Центрі Довженка — як удома

18.03.2019
Опис

Флейта, арфа і камерний оркестр — саме такою палітрою барв стартувала серія музичних подій філармонії у Культурно-освітньому центрі ім. Олександра Довженка на Сихові. Перший концерт у рамках проекту співпраці цих двох культурних організацій мав назву «Ця чарівна флейта» й відбувся за участю Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» та видатних солістів-інструменталістів нашого міста. Живе виконання музики неможливо порівняти з навіть найдосконалішим аудіозаписом, і тому той факт, що відвідувачі Центру Довженка відтепер матимуть можливість чути живу класичну музику на Сихові все частіше — безумовна втіха для всіх нас.

Наступним масштабним спільним оркестровим проектом філармонії і Центру Довженка стануть «Планети» Ґустава Голста у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії з використанням світлового шоу. Подорож музичними Планетами відбудеться 4 травня, і це буде справді незабутня подія, яка поєднає у собі музику і яскравий візуальний образ.

Окрім власне оркестрової музики на Сихові філармонія також презентуватиме свої програми для дітей, перша з яких відбудеться 7 квітня і матиме назву «Подорож у світ казок».

Запрошуємо на події філармонії у Центр Довженка!

Світлини з концерту «Ця чарівна флейта»

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...