Фестиваль “Музика в старому Львові” триває!

17.08.2021
Опис

З 14 серпня триває VIII Міжнародний фестиваль “Музика в старому Львові”, який вже встиг заінтригувати гостей своїми першими двома подіями!

Концерт-відкриття фестивалю відбувся 14 серпня у Митрополичих садах, де улюбленці львівської публіки, Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова” під батутою Тараса Вергуна, а також незрівнянна Іванна Митроган (арфа), у програмі “Класика в саду” виконали світові шедеври класичної музики про кохання (Моцарта, П’яццолли, Вівальді, Брамса, Шуберта, Штрауса), романтичні серенади, музику вічно закоханих The Beatles та саундтреки з улюблених фільмів про кохання.

 

Наяскравіші моменти події зафіксовані на відео за посиланням: https://www.facebook.com/ykravchuk/videos/939149516666412

 

Не менш цікавою та унікальною була наступна подія. 15 серпня у Львівському музеї історії релігії ми мали можливість почути старовинний інструмент-попередницю сучасної віолончелі – віолу да гамба. Віола да гамба була дуже популярною в XVII столітті, для неї писали найвідоміші композитори того часу. Почули цей інструмент з властивим йому м’яким делікатним звучанням, неповторним оксамитовим тембром у виконанні польського віртуоза Рафала Горчинського, а також Олени Мацелюх, яка виконувала партію органа.

 

Запрошуємо на наступні фестивальні події!

 

Повний розклад подій фестивалю за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/announcements/international-music-festival-music-in-old-lviv-august-14-29/

Детальна інформація про концерти та квитки: https://philharmonia.lviv.ua/events/

 

Головне фото – Руслан Литвин

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...