Розпочався фестиваль “Звуки України” в Німеччині

08.09.2023
Опис

8 вересня у німецькому Весселінгу пройшов перший день новоствореного фестивалю “Звуки України”, започаткованого солісткою Львівської філармонії Віоліною Петриченко. Організатори запрошують німецьку публіку почути і красу українського романсу, і насолодитися подорожжю через скрипковий репертуар від ХІХ століття і до наших днів, познайомитися з музикою найвідоміших українських композиторів — Лисенка, Косенка, Барвінського, Скорика, Сільвестрова. 

За словами Віоліни Петриченко, її “головна мета — продемонструвати різноманітність епох, стилів і настроїв, залучивши різних музикантів, які мають спільну ідею, а саме подарувати Європі можливість насолодитися багатством української музики”.

В рамках “Звуків України” відбулася співпраця із відомою скрипалькою Наталією Гордєєвою, що зараз проживає та працює у Копенгагені. У старовинному ошатному залі лунали твори Людвіга ван Бетховена, Миколи Лисенка, Юлія Мейтуса, Віктора Косенка, Станіслава Людкевича, Мортена Єссена та Максима Шалигіна в камерному виконанні музиканток.

Львівська національна філармонія - Розпочався фестиваль "Звуки України" в Німеччині

Упродовж Фестивалю 9 та 10 вересня виступлять також нові солісти Львівської національної філармонії — Лілія Нікітчук (мецо-сопрано) та Максим Римар (віолончель). 

Нагадаємо, з серпня 2023 року Віоліна Петриченко, відома українська піаністка та амбасадорка української музики, стала солісткою Львівської філармонії. Її концертні програми вирізняються глибиною задуму, тонкою працею з емоційним наповненням творів. Зовсім нещодавно вона представила прем’єру циклу Валентина Сильвестрова у Берліні.

Концерти пройдуть у Весселінгу, Монгаймі-ам-Райні та Бонні у вересні, листопаді та грудні. Всі заходи – це благодійні концерти, внески доброчинців з яких надійдуть людям, які постраждали від війни та втратили домівки.

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...