«Для України»: «INSO-Львів» виступив на благодійному концерті у Польщі

31.03.2022
Опис

30 березня у Музичному театрі «ROMA» у Варшаві відбувся благодійний концерт «За Україну». Загальні кошти від продажу квитків передані ЮНІСЕФ Польщі, який з 2014 року здійснює постійне представництво в Україні.

Долучився до події Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів», а зокрема його жіноча частина. Відомий у багатьох країнах філармонійний колектив став спеціальним гостем вечора. У його виконанні прозвучали твори польських та українських композиторів, а також – Гімн України спільно із Тіною Кароль. Виступив оркестр під батутою Ярослава Шемета.

«За Україну» – це надзвичайна музична подія, організована для допомоги дітям в Україні. Усі кошти з продажу квитків передано фонду UNICEF на потреби дітей в Україні.

«Знаємо, що сьогодні кожен з нас в стані робити щось важливе і потрібне нашій країні.

Ми переконані, що мистецтво має велику силу – і в мирні часи, і особливо в часи скрути. Завдання кожного українського митця нині – підтримати рідну країну, яка другий місяць бореться з російськими окупантами.

Все буде Україна! Ми переможемо! Відновимось! Заквітнемо!», – поділилися враженнями після виступу в оркестрі.

 

Почесний патронат над концертом взяло Посольство України в Республіці Польща. Співорганізаторами заходу стали Музичний театр «РОМА», Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії «INSO-Львів», Агенція «Ultra Promotion» та фонд «For Art».

 

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...