Пам’яті Небесної Сотні

19.02.2022
Опис

20 лютого 18:00 запрошуємо у Львівську національну філармонію, щоби разом вшанувати пам’ять Небесної Сотні – трагічні події восьмирічної давнини, які назавжди закарбувалися у нашій пам’яті! Вшануймо пам’ять людей, які віддали своє життя за Україну!

Також знаково, що у цей непростий час до Львова з різних куточків Європи з’їхалися знані українські та зарубіжні солісти!

У пам’ять Небесній сотні та усім захисникам України прозвучить «Реквієм» Антоніна Дворжака. Цей «Реквієм» позначений почуттям мужнього смутку… Тут немає похмурого і трагічного підтексту, пафосу чи меланхолії, чуються лише вдячність та сум через прощання з рідними та близькими, улюбленими місцями та усім, що дороге…

Сучасник Дворжака, дириґент Ганс Ріхтер описав Реквієм як твір, у якому «є місця, де хочеться плакати від болю та радості».

Прозвучить цей опус композитора у виконанні відомих солістів, чиї голоси часто можна почути на сценах оперних театрів Європи та світу – Софії Соловій (сопрано),  Зоряни Кушплер (альт), Пауля Ґауґлєра (тенор) та Юрія Гадзецького (баритон), Галицького академічного камерного хору та Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії. Дириґуватиме Народний артист України Володимир Сивохіп.

 

Враженнями після першої спільної репетиції  поділився Володимир Сивохіп:

“…. всупереч обставинам зіркові солісти прилетіли до Львова з Франції, Австрії, Швейцарії… – для прем’єрного виконання у Львові СВІТОВОГО ШЕДЕВРУ – “Реквієму” Антоніна Дворжака. Щойно закінчилася перша спільна репетиція з усіма солістами – “Реквієм” Дворжака буде! ЗАПРОШУЄМО!”
Львівська національна філармонія - Пам'яті Небесної Сотні

На фото (зліва направо): Ірина Суряднова (концермейстер), Пауль Ґауґлєр (тенор), Софія Соловій (сопрано), Володимир Сивохіп (диригент), Зоряна Кушплер (альт), Юрій Гадзецький (баритон)

 

Детальна інформація про подію та квитки за посиланням:  https://philharmonia.lviv.ua/event/requiem/

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...