Пам’яті Небесної Сотні

19.02.2022
Опис

20 лютого 18:00 запрошуємо у Львівську національну філармонію, щоби разом вшанувати пам’ять Небесної Сотні – трагічні події восьмирічної давнини, які назавжди закарбувалися у нашій пам’яті! Вшануймо пам’ять людей, які віддали своє життя за Україну!

Також знаково, що у цей непростий час до Львова з різних куточків Європи з’їхалися знані українські та зарубіжні солісти!

У пам’ять Небесній сотні та усім захисникам України прозвучить «Реквієм» Антоніна Дворжака. Цей «Реквієм» позначений почуттям мужнього смутку… Тут немає похмурого і трагічного підтексту, пафосу чи меланхолії, чуються лише вдячність та сум через прощання з рідними та близькими, улюбленими місцями та усім, що дороге…

Сучасник Дворжака, дириґент Ганс Ріхтер описав Реквієм як твір, у якому «є місця, де хочеться плакати від болю та радості».

Прозвучить цей опус композитора у виконанні відомих солістів, чиї голоси часто можна почути на сценах оперних театрів Європи та світу – Софії Соловій (сопрано),  Зоряни Кушплер (альт), Пауля Ґауґлєра (тенор) та Юрія Гадзецького (баритон), Галицького академічного камерного хору та Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії. Дириґуватиме Народний артист України Володимир Сивохіп.

 

Враженнями після першої спільної репетиції  поділився Володимир Сивохіп:

“…. всупереч обставинам зіркові солісти прилетіли до Львова з Франції, Австрії, Швейцарії… – для прем’єрного виконання у Львові СВІТОВОГО ШЕДЕВРУ – “Реквієму” Антоніна Дворжака. Щойно закінчилася перша спільна репетиція з усіма солістами – “Реквієм” Дворжака буде! ЗАПРОШУЄМО!”

На фото (зліва направо): Ірина Суряднова (концермейстер), Пауль Ґауґлєр (тенор), Софія Соловій (сопрано), Володимир Сивохіп (диригент), Зоряна Кушплер (альт), Юрій Гадзецький (баритон)

 

Детальна інформація про подію та квитки за посиланням:  https://philharmonia.lviv.ua/event/requiem/

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...