INSO-Львів виступить на Фестивалі кіномузики в Кракові

25.05.2022
Опис

26 травня Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» Львівської національної філармонії ім. М. Скорика виступить у Кракові на Фестивалі кіномузики. Колектив виступить у Концертному залі імені Кшиштофа Пендерецького у Конгрес-центрі «ICE Kraków» (англ. International Conferences and Entertainment).

Цьогорічна, 15-та едиція Фестивалю триватиме впродовж 24-29 травня. Філармонійний колектив виступить 26 травня у концерті під назвою «Composers4Ukraine». Також у події візьме участь Хор Pro Musica Mundi – постійний учасник фестивальних подій ще від моменту його заснування. До складу хору цього року також увійшли співаки, яким довелося покинути Україну через російську агресію.

«Ми переживаємо один із найважчих моментів нашої сучасної історії. Ми вважаємо, що обов’язок фестивалю – цінувати та підкреслювати як український героїзм, так і величезну самовіддану допомогу людей з усього світу. Ми хочемо зробити це рука об руку з нашими партнерами, створюючи спільну та сильну заяву композиторів кіномузики. Нехай цьогорічна едиція Фестивалю кіномузики буде демонстрацією солідарності та співпраці!» – зазначають організатори Фестивалю.

Афіша події за участі “INSO-Львів”

 

У програмі концерту прозвучать твори кінокомпозиторів, написані спеціально з цієї нагоди або ж присвячені героїчному українському народу. Гості події почують композиції Джона Вільямса, Говарда Шора, Лоліти Рітманіс, Лори Карпман, Елліота Голденталя, Дієго Наварро, Тревора Морріса, Майкла Джаккіно та ін. Також у програмі вечора звучатиме справжній шедевр української кіномузики – музика до кінофільму «Тіні забутих предків» Мирослава Скорика.

«Безумовно, це буде важливий і пам’ятний виступ, у якому візьмуть участь артисти з охопленої війною України, а композитори підтримають її своєю музикою», – розповів артистичний директор Фестивалю кіномузики Роберт П’ясковський.

Концерт має благодійну мету, а зібрані кошти будуть передані на допомогу Україні.

 

Довідка:

Краківський фестиваль кіномузики – один із найвідоміших кінофестивалів у Європі та світі. Заснований у 2008 році Краківським фестивальним бюро (Krakowskie Biuro Festiwalowe) та радіо RMF Classic. Програму фестивалю складає кіномузика, створена композиторами різних поколінь: це ретроспективні та гала-концерти, монографічні події відомих кінокомпозиторів тощо. Музичні кінопокази вирізняються інноваційністю у сфері технологій звуку та зображення.

 

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...