«INSO-Львів» виступив на благодійному концерті у Тбілісі

12.04.2022
Опис

11 квітня у Тбілісі в рамках благодійного телемарафону «For Ukraine» відбувся концерт на підтримку України, яка зазнала повномасштабного вторгнення росії. Участь у ньому взяв Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» Львівської національної філармонії.

«Сьогодні світ об‘єднався, аби підтримати Україну. Боротьба з російською агресією та звірствами — це боротьба за наше майбутнє, майбутнє вільного світу. Ми, грузини, добре усвідомлюємо, що таке супротив. 20% території Грузії й досі окуповано Росією. Ми стоїмо пліч-о-пліч з Україною і запрошуємо вас об’єднатися на концерті 11 квітня, що пройде в рамках благодійного телемарафону For Ukraine у Tbilisi Concert Hall», — саме так анонсували захід куратори благодійного марафону.

 

Долучився до цього масштабного благодійного проєкту і відомий львівський колектив – Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів», зокрема жіноча частина колективу.

Також у концерті взяли участь українська кримськотатарська співачка та переможниця Євробачення-2016 Джамала, відома телеведуча Марія Єфросініна, Грузинський філармонічний оркестр під керівництвом Ніколоза Рачвелі, грузинський національний балет Сухішвілі, співачка Ніно Катамадзе, джазові піаністи Бека Гочіашвілі та Папуна Шарікадзе, скрипаль Георгій Загарелі, співачка Софо Батілашвілі, віолончелістка Лізі Рамішвілі, студентський хор Тбіліської консерваторії.

Зібрані під час заходу кошти спрямують до HELPUKRAINE.CENTER — волонтерського центру, куди можна відправити гуманітарну та медичну допомогу з усього світу.

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...