“Кармен” у Філармонії. Як це було

31.10.2023
Опис

30 листопада в Концертному залі імені Станіслава Людкевича майже не лишилось вільних місць. В концертному виконанні прозвучала опера Жоржа Бізе “Кармен”.

 

Її слухачі почули у виконанні оперних солістів знаних львівських оперних виконавців: Лілії Нікітчук, Анни Шумаріної, Романа Трохимука, Володимира Шинкаренка, Львівського камерного хору “Gloriа” та Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії під орудою Володимира Сивохіпа.

Львівська національна філармонія - “Кармен” у Філармонії. Як це було

Опера прозвучала у форматі “semi-stage performance” – концертне виконання з акторською грою. За словами солістки філармонії, виконавиці партії Кармен, Лілії Нікітчук: “Для мецо-сопрано Кармен є однією з найбільш омріяних та знакових ролей. Ця опера про молоду циганку, яка вільна у своїх вподобаннях, у своєму житті та, найголовніше, у своєму коханні. Події опери розгортаються на початку ХІХ ст. і тогочасному суспільству важко було собі уявити героїню опери жінку не з бомонду, а саме контрабандистку з Севільї. Часи змінилися, ми стали інакшими й тому персонаж Кармен продовжує бути актуальним. Тепер вона нам не здається ретроградною, а постає сучасною жінкою з впевненим баченням себе в патріархальному суспільстві

Завершилась опера гучними оваціями та натхненними “Браво!” від слухачів.

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...