“Кармен” у Філармонії. Як це було

31.10.2023
Опис

30 листопада в Концертному залі імені Станіслава Людкевича майже не лишилось вільних місць. В концертному виконанні прозвучала опера Жоржа Бізе “Кармен”.

 

Її слухачі почули у виконанні оперних солістів знаних львівських оперних виконавців: Лілії Нікітчук, Анни Шумаріної, Романа Трохимука, Володимира Шинкаренка, Львівського камерного хору “Gloriа” та Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії під орудою Володимира Сивохіпа.

Львівська національна філармонія - “Кармен” у Філармонії. Як це було

Опера прозвучала у форматі “semi-stage performance” – концертне виконання з акторською грою. За словами солістки філармонії, виконавиці партії Кармен, Лілії Нікітчук: “Для мецо-сопрано Кармен є однією з найбільш омріяних та знакових ролей. Ця опера про молоду циганку, яка вільна у своїх вподобаннях, у своєму житті та, найголовніше, у своєму коханні. Події опери розгортаються на початку ХІХ ст. і тогочасному суспільству важко було собі уявити героїню опери жінку не з бомонду, а саме контрабандистку з Севільї. Часи змінилися, ми стали інакшими й тому персонаж Кармен продовжує бути актуальним. Тепер вона нам не здається ретроградною, а постає сучасною жінкою з впевненим баченням себе в патріархальному суспільстві

Завершилась опера гучними оваціями та натхненними “Браво!” від слухачів.

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...