Львівська філармонія долучилася до відзначення Міжнародного Дня захисту дітей

02.06.2022
Опис

Щороку в перший день літа, 1 червня, у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Заснований він був у 1949 році, щоби привернути увагу громадськості задля захисту та забезпечення добробуту дітей у світі, адже під час Другої світової війни чимало дітей постраждали від бойових дій, залишились без батьків та без даху над головою.

У 2022-му цей день для багатьох набув особливого значення, адже через багато десятиліть, в Україні внаслідок російської агресії, знову щодня страждають та гинуть діти…

Важливо, щоби діти мали безпечне дитинство, сповнене радості та безтурботності. Саме за це щодня борються наші Захисники.

Львівська національна філармонія - Львівська філармонія долучилася до відзначення Міжнародного Дня захисту дітей

Хоч трішки відволікти дітей та подарувати їм радість прагнули артисти Львівської національної філармонії ім. М. Скорика. Для діток, якими опікується Спілка багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина» вони подарували музичну казку «Пригоди лісового чарівника».

Режисер вистави – заслужена артистка України Любов Фітьо. У ролях: Наталія Грановська, Ольга Фенюк, Віталія Голубнича, Оксана Ковальова, Ніна Карпінець, Іванна Ткачик і Станіслав Гоян.

Львівська національна філармонія - Львівська філармонія долучилася до відзначення Міжнародного Дня захисту дітей

З перших днів повномасштабного вторгнення артисти філармонії вже здійснили десятки виступів для найменших у різних куточках Львова та області, де тимчасово перебувають внутрішньо переміщені особи з дітьми та, зокрема, діти з багатодітних сімей та діти, позбавлені батьківської опіки. Зазначимо, що ці події відбулись в межах мистецького проєкту “З піснею до перемоги!“, що відбувається у співпраці Львівської національної філармонії та Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації.

Найцінніше, що усюди лунав дзвінкий дитячий сміх, дитячі очі були сповнені радості та світла! Це вартує великого, адже ці діти – майбутнє нашої Незалежної України!

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...