Львівська філармонія підтримує талановиту молодь

01.12.2023
Опис

Зростання нової української генерації школярів та студентів потребує підтримки на інституційному рівні! 

І заклади культури мають цілеспрямовано підтримувати й заохочувати юних талантів до пізнання мистецтва, що допомагатиме їхньому розвитку. 

Тому Львівська національна філармонія вкотре підтримала проєкти ГО «Світ важливих ініціатив», надаючи запрошення на масштабні концерти симфонічної музики. Наприкінці серпня квитками було винагороджено школярів – переможців творчих конкурсів в межах серії важливих проєктів «Екологія свідомості: …». (https://www.inem.lviv.ua/)

Проєкт відбувається за патронату генерального директора філармонії Володимира Сивохіпа, що підтримав ініціативу презентувати запрошення до філармонії в якості призу для команди школярів, яка переможе в конкурсі ідей стартапів. За квитки в середині грудня 2023 року змагатимуться 7 команд-фіналістів учнів шкіл, ліцеїв та коледжів Львова в межах проєкту «Особистий шлях» (https://www.individualway.in.ua/). Лауреати матимуть змогу відвідати особливий концерт симфонічної музики – «Напередодні свята». 

А вже 1 грудня за своєю нагородою в філармонію завітають три студентки Львівської політехніки (Стецюк Ольга, Дунаєвська Анастасія та Вінтоняк Адріана) — відвідавши концерт симфонічної музики – «Сила світла». Студентки проявили небайдужість та ініціативність і створили для школярів в межах проєкту «Особистий шлях» (https://www.individualway.in.ua/) якісні зразки конкурсних робіт (презентацій і відеороликів з вибору професій), а також зголосились допомогти в організації фіналу конкурсу.

Завітайте у Львівську національну філармонію – зростайте гармонійно!

 

Афіша подій: https://philharmonia.lviv.ua/events/ 

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...