Львівська філармонія провела заходи до ювілею Кобзаря

11.03.2024
Опис
На честь відзначення 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка Львівська національна філармонія реалізувала проєкт «Поет свободи». На заході були присутні волонтери, захисники, громадські активісти, а також студенти училища Героїв Крут.

Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» під орудою Тараса Вергуна та солісти Софія Соловій та Роман Страхов, а також студентки Львівського фахового коледжу культури і мистецтв виконали інструментальні та хорові твори-присвяти Кобзару.

10 березня до 210-річчя дня народження Тараса Григоровича присвячені йому твори прозвучали у виконанні двох провідних оркестрів — Військового оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії.

У Шевченкових словах пророцтва та заклики до боротьби, вкриті кровʼю сторінки історії та мальовничі мрії про майбутнє, правдиві картини життя та прекрасні пейзажі Батьківщини. Тарас Шевченко — поет, чиї рядки в усьому світі згадують, коли говорять про Україну. Тарас Шевченко — поет, в чиї слова ми віримо зараз, коли продовжується описана ним боротьба за нашу Незалежність.

Львівська національна філармонія - Львівська філармонія провела заходи до ювілею Кобзаря Львівська національна філармонія - Львівська філармонія провела заходи до ювілею Кобзаря

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

09.05.2024 Анонси

10 травня: вечір лірики під орудою Юрія Літуна

10 травня о 19:00 Львівська національна філармонія запрошує долучит...

20.05.2024 Концерти

Віртуозний тиждень у Львівській філармонії

Найбільший фестиваль класичної музики в Україні та один з провідних м...