Листопадові камерні вечори

22.11.2021
Опис

Листопад у концертному плані Львівської національної філармонії імені М. Скорика наповнений великими симфонічними програмами, масштабними гастрольними поїздками, а також вишуканими камерними вечорами.

27 листопада у Концертному залі Людкевича свій перший альбом презентуватиме квартет «DUDALIS».

Альбом отримав назву «Chromatica» та представляє й поєднує музику різних епох в експресивний колаж, переплітаючи сакральне з профанним, віртуозне з медитативним, європейське з національним українським у виконанні молодих віртуозів української хроматичної поздовжньої флейти квартету «DUDALIS».

Центральним твором альбому є унікальний твір українського автора Мирослава Корчинського Ірмолой «Всяко диханіє да хвалить Господа», написаний спеціально для консорту «DUDALIS» у 2013 році. Ірмолой є зразком реставративного компонування, основою в якому є оригінал давнього музичного фрагменту, оброслого авторською думкою композитора. Так автор намагається заповнити прогалину, що утворилась в жанрі української інструментальної музики у XVII – XVIII.

27 листопада «DUDALIS» виконає композиції, які увішли до альбому. Музиканти присвятили його композитору, заслуженому діячу мистецтв України та засновнику професійної  школи гри на хроматичній сопілці – Мирославу Корчинському.

Деталі події та квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/dudalis-chromatica/

 

Наступного дня, 28 листопада, у фоє Концертного залу Людкевича звучатиме вокальна та органна музика одного з найпопулярніших романтиків – Ференца Ліста.

У концертній програмі «Ференц Ліст. Відчуття Любови» знані львівські музиканти – Маріанна Лаба (сопрано) та Олена Мацелюх (орган), – виконають популярні вокальні твори композитора у супроводі органа, а також – сольні органні твори.

Подія присвячена 210-річчю із Дня народження відомого піаніста і композитора.

Деталі події та квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/ferenc-liszt-feelings-of-love/

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...