Музика в старому Львові: другий вікенд фестивалю

25.08.2020
Опис

На цих вихідних в Україні відзначали День прапора та 29-у річницю Незалежності. До святкувань долучилася і Львівська національна філармонія. У межах фестивалю “Музика в старому Львові” відбулися дві події: 23 серпня у готелі RIUS та 24 серпня біля Палацу Потоцьких.

23 серпня у готелі RIUS музиканти Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова”, що виступив під орудою Сергія Бурка, виконали улюблені композиції з репертуару оркестру, серед яких твори Йоганна Штрауса, Йоганнеса Брамса, Астора П’яццоли та багатьох інших. Подія отримала назву “Панорама старого Львова”, адже із даху місця проведення події відкривається чудовий краєвид на історичний центр міста.

Музиканти надзвичайно вдячні публіці за чудову атмосферу, яка панувала на події, незважаючи на дощ, що завадив виконанню на оглядовому майданчику.

Яскраві моменти концерту та його відеозапис можна переглянути нижче:

 

 

 

 

 

 

 

У День Незалежності, 24 серпня, на подвір’ї Палацу Потоцьких  у виконанні квінтету духових інструментів “Lemberger Gold Brass” прозвучали хіти культових виконавців ХХ століття: Річарда Роджерса, Рея Чарльза, Майкла Джексона, Дюка Еллінгтона та інших.

Світлини із події та запис концерту:

 

 

 

 

Фото – Світлана Бачинська

 

 

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...