На пісенній передовій

28.05.2022
Опис

З перших днів війни Львівська національна філармонія імені М. Скорика активно долучається до різноманітних благодійних та волонтерських ініціатив як в Україні, так і закордоном, долучаючись до масштабних проєктів зі збору коштів для українців. Зокрема, за цей період артисти вже побували у містах Польщі, Грузії, Німеччини, Словаччини тощо.

Чимало філармонійних музикантів долучаються до благодійних та волонтерських ініціатив вдома, в Україні, виступаючи для внутрішньо переміщених осіб, дітей, а також – для наших Захисників.

Львівська національна філармонія - На пісенній передовій

 

Зокрема, артисти Львівської філармонії кілька разів на тиждень виступають у різних куточках Львівської та інших областей із різними концертними програмами, серед яких події із українськими пісенними шедеврами та музичні казки для найменших.

Львівська національна філармонія - На пісенній передовій

 

Останніми днями заслужені артисти України Маріанна Лаба та Василь Понайда, Ірина Стефанко, Лілія Винницька, Лілія Вікарук, Віталія Голубнича, Наталія Грановська, Оксана Ковальова, Станіслав Гоян виступали у львівських бібліотеках, локаціях, де тимчасово проживають українці, які рятувалися від російських бомбардувань їхніх домівок, а також містах і селищах Львівської та сусідніх областей, серед яких Великий Любінь, Пасіки Зубрицькі, селище Козова та інші.

Львівська національна філармонія - На пісенній передовій

 

Режисеркою програм є заслужена артистка України Любов Фітьо. Заходи відбуваються в межах мистецько-соціального проєкту “З піснею до перемоги”, який реалізовує Львівська національна філармонія за сприяння Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

У цей складний для України час важливо робити усе, що є у наших силах: віддано і професійно робити свою роботу та активно допомагати нашим Захисникам. Лише так ми можемо наблизити таку очікувану Перемогу над ворогом!

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...