На пісенній передовій

28.05.2022
Опис

З перших днів війни Львівська національна філармонія імені М. Скорика активно долучається до різноманітних благодійних та волонтерських ініціатив як в Україні, так і закордоном, долучаючись до масштабних проєктів зі збору коштів для українців. Зокрема, за цей період артисти вже побували у містах Польщі, Грузії, Німеччини, Словаччини тощо.

Чимало філармонійних музикантів долучаються до благодійних та волонтерських ініціатив вдома, в Україні, виступаючи для внутрішньо переміщених осіб, дітей, а також – для наших Захисників.

Львівська національна філармонія - На пісенній передовій

 

Зокрема, артисти Львівської філармонії кілька разів на тиждень виступають у різних куточках Львівської та інших областей із різними концертними програмами, серед яких події із українськими пісенними шедеврами та музичні казки для найменших.

Львівська національна філармонія - На пісенній передовій

 

Останніми днями заслужені артисти України Маріанна Лаба та Василь Понайда, Ірина Стефанко, Лілія Винницька, Лілія Вікарук, Віталія Голубнича, Наталія Грановська, Оксана Ковальова, Станіслав Гоян виступали у львівських бібліотеках, локаціях, де тимчасово проживають українці, які рятувалися від російських бомбардувань їхніх домівок, а також містах і селищах Львівської та сусідніх областей, серед яких Великий Любінь, Пасіки Зубрицькі, селище Козова та інші.

Львівська національна філармонія - На пісенній передовій

 

Режисеркою програм є заслужена артистка України Любов Фітьо. Заходи відбуваються в межах мистецько-соціального проєкту “З піснею до перемоги”, який реалізовує Львівська національна філармонія за сприяння Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

У цей складний для України час важливо робити усе, що є у наших силах: віддано і професійно робити свою роботу та активно допомагати нашим Захисникам. Лише так ми можемо наблизити таку очікувану Перемогу над ворогом!

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...