На пісенній передовій

28.05.2022
Опис

З перших днів війни Львівська національна філармонія імені М. Скорика активно долучається до різноманітних благодійних та волонтерських ініціатив як в Україні, так і закордоном, долучаючись до масштабних проєктів зі збору коштів для українців. Зокрема, за цей період артисти вже побували у містах Польщі, Грузії, Німеччини, Словаччини тощо.

Чимало філармонійних музикантів долучаються до благодійних та волонтерських ініціатив вдома, в Україні, виступаючи для внутрішньо переміщених осіб, дітей, а також – для наших Захисників.

 

Зокрема, артисти Львівської філармонії кілька разів на тиждень виступають у різних куточках Львівської та інших областей із різними концертними програмами, серед яких події із українськими пісенними шедеврами та музичні казки для найменших.

 

Останніми днями заслужені артисти України Маріанна Лаба та Василь Понайда, Ірина Стефанко, Лілія Винницька, Лілія Вікарук, Віталія Голубнича, Наталія Грановська, Оксана Ковальова, Станіслав Гоян виступали у львівських бібліотеках, локаціях, де тимчасово проживають українці, які рятувалися від російських бомбардувань їхніх домівок, а також містах і селищах Львівської та сусідніх областей, серед яких Великий Любінь, Пасіки Зубрицькі, селище Козова та інші.

 

Режисеркою програм є заслужена артистка України Любов Фітьо. Заходи відбуваються в межах мистецько-соціального проєкту “З піснею до перемоги”, який реалізовує Львівська національна філармонія за сприяння Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

У цей складний для України час важливо робити усе, що є у наших силах: віддано і професійно робити свою роботу та активно допомагати нашим Захисникам. Лише так ми можемо наблизити таку очікувану Перемогу над ворогом!

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...