«Щоденник незламних доріг»: Львівська філармонія приурочила захід пам’яті Героїв Небесної сотні

20.02.2023
Опис

Під орудою генерального директора, диригента Володимира Сивохіпа прозвучали шедеври світової та української класики, а також новітні мистецькі зразки. Слухачі спільно з музикантами провели вечір пам’яті разом із музикою Людвіга ван Бетховена, Якова Степового, Семюеля Барбера, Миколи Лисенка, Ірини Долі та Назара Савка.

У фоє філармонії відвідувачі спостерігали пам’ятні символи Революції Гідності: шини, щити та каски. Своєю співприсутністю під час художнього дійства всі його учасники віддали шану всім трагічно загиблим на Майдані 9 років тому. 

Учасниками проєкту були малий склад симфонічного оркестру філармонії, квінтет Гарнізонного храму св. апостолів Петра і Павла; співаки Назар Савко, Ірина Доля, Андрій Капраль; актори Юрій Чеков, Ярослав Нудик.

У цей нелегкий час українці об’єднуються, щоб відстояти право на життя у вільній державі. Як і 9 років тому, ми щодня робимо вибір на користь європейської країни цінностей та свободи. Жертва Героїв Небесної Сотні не буде змарнована. Вічна пам’ять незламним воїнам.

Слава Україні!
Героям Слава!

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...