Філармонія гастролює!

01.12.2021
Опис

Будапешт, Роттердам, Краків, Відень, Гаага – це не просто список міст, запланованих для туристичних подорожей, це лише кілька місць з величезного переліку, у яких гастролювали колективи Львівської національної філармонії цієї осені. Після тривалої перерви через локдауни та карантинні обмеження філармонійні оркестри тепер знову активно концертують!

Після успішних виступів Академічного симфонічного оркестру у Польщі, Австрії, Словаччині та Угорщині й Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» у Нідерландах, артисти вирушили у наступні гастрольні поїздки.

Частина Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії гастролювала у німецьких містах: Емдені, Мюндері, Ітцего, Гольцміндені, Франкенталі, Мосбасі, Інгольштадті.

Колектив виступав під батутою Гудні Емільсона. Для публіки музиканти виконували відомі композиції Моцарта, Гайдна, Мендельсона, Сен-Санса, Римського-Корсакова, Паганіні та Дебюссі.

 

 

Завершила гастрольну осінь інша частина Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, яка гастролювала у м. Марнах (Люксембург) та м. Бітбург (Німеччина).

Оркестр виступав під батутою Народного артиста України Володимира Сивохіпа. Музиканти виконували Симфонію №4 та Скрипковий концерт Фелікса Мендельсона, а також Увертюру до опери «Весілля Фіґаро» Вольфґанґа Амадея Моцарта.

Солісткою у концерті Мендельсона була Йоанна Піхльмайр – артистка перших скрипок Оркестру Берлінської філармонії.

Події за участі оркестру збирали численну публіку та чимало вдячних овацій, а музиканти неодноразово виходили «на біс»!

 

Пропонуємо до перегляду коментар Володимира Сивохіпа про програму, із якою виступали музиканти: https://cutt.ly/jYw49s6

 

 

 

Більше фото з виступів можна знайти за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/gallery/tour-of-the-academic-philharmonic-symphony-orchestra/

 

Фото – Filip Veirman, Rudolf Höser

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...