Солдаут на відкритті Х Міжнародного фестивалю “Музика в старому Львові”

16.08.2023
Опис

15 серпня в Палаці Потоцьких Львівської  національної  галереї  мистецтв відбулось урочисте відкриття ювілейного Х Міжнародного фестивалю “Музика в старому Львові”. В Дзеркальній залі Палац  звучала музика Фридерика Шопена, Кароля Шимановського та Віктора Косенка у виконанні піаністки Марти Кузій.

Фестивальний проєкт “Музика в старому Львові та Кракові” стартував у серпні 2014 року за підтримки знаного польського фестивалю “Музика в старому Кракові”. Ідея співпраці фестивалів належить Народному артистові України, засновнику Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова” Сергію Бурку, засновнику і директору Краківського фестивалю – Станіславу Галонському та українському диригенту, народному артисту України, лауреату Національної премії Т. Шевченка, професору Юрію Луціву.

Львівська національна філармонія - Солдаут на відкритті Х Міжнародного фестивалю "Музика в старому Львові"

Попри нічий ракетний обстріл  та численні повітряні тривоги фестиваль стартував в незмінну дату 15 серпня, разом з “Музикою в старому Кракові”, а в Дзеркальній залі Палацу Потоцьких не лишилось місць без слухачів.

Обрана Мартою Кузій програма крізь призму фактів з життя польських композиторів Фридерика Шопена та Кароля Шимановського налаштувала слухачів на рефлексії щодо значення культури та музики в сьогоденні, а також подарувала миттєвості спокою та гармонії. Доповнили програму мініатюри українського композитора – Віктора Косенка.

Про подальші події фестивалю можна дізнатись в календарі.

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

09.05.2024 Анонси

10 травня: вечір лірики під орудою Юрія Літуна

10 травня о 19:00 Львівська національна філармонія запрошує долучит...

20.05.2024 Концерти

Віртуозний тиждень у Львівській філармонії

Найбільший фестиваль класичної музики в Україні та один з провідних м...