Солдаут на відкритті Х Міжнародного фестивалю “Музика в старому Львові”

16.08.2023
Опис

15 серпня в Палаці Потоцьких Львівської  національної  галереї  мистецтв відбулось урочисте відкриття ювілейного Х Міжнародного фестивалю “Музика в старому Львові”. В Дзеркальній залі Палац  звучала музика Фридерика Шопена, Кароля Шимановського та Віктора Косенка у виконанні піаністки Марти Кузій.

Фестивальний проєкт “Музика в старому Львові та Кракові” стартував у серпні 2014 року за підтримки знаного польського фестивалю “Музика в старому Кракові”. Ідея співпраці фестивалів належить Народному артистові України, засновнику Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова” Сергію Бурку, засновнику і директору Краківського фестивалю – Станіславу Галонському та українському диригенту, народному артисту України, лауреату Національної премії Т. Шевченка, професору Юрію Луціву.

Попри нічий ракетний обстріл  та численні повітряні тривоги фестиваль стартував в незмінну дату 15 серпня, разом з “Музикою в старому Кракові”, а в Дзеркальній залі Палацу Потоцьких не лишилось місць без слухачів.

Обрана Мартою Кузій програма крізь призму фактів з життя польських композиторів Фридерика Шопена та Кароля Шимановського налаштувала слухачів на рефлексії щодо значення культури та музики в сьогоденні, а також подарувала миттєвості спокою та гармонії. Доповнили програму мініатюри українського композитора – Віктора Косенка.

Про подальші події фестивалю можна дізнатись в календарі.

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...