Солдаут на відкритті Х Міжнародного фестивалю “Музика в старому Львові”

16.08.2023
Опис

15 серпня в Палаці Потоцьких Львівської  національної  галереї  мистецтв відбулось урочисте відкриття ювілейного Х Міжнародного фестивалю “Музика в старому Львові”. В Дзеркальній залі Палац  звучала музика Фридерика Шопена, Кароля Шимановського та Віктора Косенка у виконанні піаністки Марти Кузій.

Фестивальний проєкт “Музика в старому Львові та Кракові” стартував у серпні 2014 року за підтримки знаного польського фестивалю “Музика в старому Кракові”. Ідея співпраці фестивалів належить Народному артистові України, засновнику Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова” Сергію Бурку, засновнику і директору Краківського фестивалю – Станіславу Галонському та українському диригенту, народному артисту України, лауреату Національної премії Т. Шевченка, професору Юрію Луціву.

Львівська національна філармонія - Солдаут на відкритті Х Міжнародного фестивалю "Музика в старому Львові"

Попри нічий ракетний обстріл  та численні повітряні тривоги фестиваль стартував в незмінну дату 15 серпня, разом з “Музикою в старому Кракові”, а в Дзеркальній залі Палацу Потоцьких не лишилось місць без слухачів.

Обрана Мартою Кузій програма крізь призму фактів з життя польських композиторів Фридерика Шопена та Кароля Шимановського налаштувала слухачів на рефлексії щодо значення культури та музики в сьогоденні, а також подарувала миттєвості спокою та гармонії. Доповнили програму мініатюри українського композитора – Віктора Косенка.

Про подальші події фестивалю можна дізнатись в календарі.

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...