Пісенне дерево України

11.04.2022
Опис

Сьогодні зацвіло дерево…

“Та не може бути! Такий холод…” – скажете ви. Ні, може! Бо хоч холодно і тривожно, але наперекір війні, сьогодні розквітло ПІСЕННЕ ДРЕВО УКРАЇНИ.

Таку назву має програма, яку презентували 10 квітня у Львівській обласній бібліотеці для дітей. Вони подарували відвідувачам бібліотеки неймовірне суцвіття українських пісень. “Черемшина” і “Троянди на пероні”, “Мамина сорочка” та “Журавлі”, “Почуй, Боже”, “Заспіваймо пісню за Україну” та багато інших відомих пісень звеселяли та підіймали дух дорослих і дітей з різних областей України, а також львів’ян.

 

Талант і тепло своїх сердець дарували заслужені артисти України Маріанна Лаба, Василь Понайда, солісти – Ольга Фенюк , Віталія Голубнича, Ліля Вікарук, Ніна Карпінець, Станіслав Гоян і Тріо “Крайня Хата”, у складі якого – заслужена артистка України, режисерка концерту Любов Фітьо, Іванна Ткачик та Ольга Літник. Звукорежисер події – Володимир Бакус.

Вдячна публіка дарувала артистам щедрі оплески та співала разом із ними. А радості діточок, коли співаки запросили їх на імпровізовану сцену, не було меж!

Концерт відбувся у межах музично-мистецького проєкту “З піснею – до перемоги!” за сприяння Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Жоден ворог не здолає нас – народ, який з піснею завжди! Націю, яка з піснею сміливо виборює перемогу!

Слава Україні!

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...