Весняні події від «Віртуозів Львова»

26.02.2021
Опис

У перший місяць весни Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» презентує три концертні програми. Дириґуватиме очільник оркестру – Сергій Бурко.

1 березня за участі оркестру відбудеться святкова подія «Перший день весни» з нагоди 230-річчя від дня народження Франца Ксавера Моцарта, сина всесвітньо відомого композитора, який майже 30 років прожив у Галичині та у Львові зокрема.

У програмі події прозвучить кантата композитора «Перший весняний день», Перший фортепіанний концерт та Увертюра Ре мажор.

 

Наступною подією стане один із традиційних та найулюбленіших проєктів колективу – «Серенади весни» (5 березня). Після довгої зими, коли всі скучають за лагідним сонечком, теплими вечорами і довгими прогулянками, цей концерт подарує шанувальникам весняний настрій.

Цього року проєкт тішитиме своїх шанувальників грандіозною програмою, що поєднає серенади – Ельґара, Карловіча та Сильвестрова.

 

Третьою подією стане цікава музична програма «10 шедеврів світової класики», у рамках якої “Віртуози Львова” презентують музичну підбірку, топ-10 творів композиторів різних країн та століть.  Пристрасний П’яццола, монументальний Гендель, натхненні Вівальді і Бах, рідний Скорик та ще багато цікавого!

 

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...