Весняні події від «Віртуозів Львова»

26.02.2021
Опис

У перший місяць весни Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» презентує три концертні програми. Дириґуватиме очільник оркестру – Сергій Бурко.

1 березня за участі оркестру відбудеться святкова подія «Перший день весни» з нагоди 230-річчя від дня народження Франца Ксавера Моцарта, сина всесвітньо відомого композитора, який майже 30 років прожив у Галичині та у Львові зокрема.

У програмі події прозвучить кантата композитора «Перший весняний день», Перший фортепіанний концерт та Увертюра Ре мажор.

Львівська національна філармонія - Весняні події від «Віртуозів Львова»

 

Наступною подією стане один із традиційних та найулюбленіших проєктів колективу – «Серенади весни» (5 березня). Після довгої зими, коли всі скучають за лагідним сонечком, теплими вечорами і довгими прогулянками, цей концерт подарує шанувальникам весняний настрій.

Цього року проєкт тішитиме своїх шанувальників грандіозною програмою, що поєднає серенади – Ельґара, Карловіча та Сильвестрова.

Львівська національна філармонія - Весняні події від «Віртуозів Львова»

 

Третьою подією стане цікава музична програма «10 шедеврів світової класики», у рамках якої “Віртуози Львова” презентують музичну підбірку, топ-10 творів композиторів різних країн та століть.  Пристрасний П’яццола, монументальний Гендель, натхненні Вівальді і Бах, рідний Скорик та ще багато цікавого!

Львівська національна філармонія - Весняні події від «Віртуозів Львова»

 

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...