Весняні події від «Віртуозів Львова»

26.02.2021
Опис

У перший місяць весни Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» презентує три концертні програми. Дириґуватиме очільник оркестру – Сергій Бурко.

1 березня за участі оркестру відбудеться святкова подія «Перший день весни» з нагоди 230-річчя від дня народження Франца Ксавера Моцарта, сина всесвітньо відомого композитора, який майже 30 років прожив у Галичині та у Львові зокрема.

У програмі події прозвучить кантата композитора «Перший весняний день», Перший фортепіанний концерт та Увертюра Ре мажор.

Львівська національна філармонія - Весняні події від «Віртуозів Львова»

 

Наступною подією стане один із традиційних та найулюбленіших проєктів колективу – «Серенади весни» (5 березня). Після довгої зими, коли всі скучають за лагідним сонечком, теплими вечорами і довгими прогулянками, цей концерт подарує шанувальникам весняний настрій.

Цього року проєкт тішитиме своїх шанувальників грандіозною програмою, що поєднає серенади – Ельґара, Карловіча та Сильвестрова.

Львівська національна філармонія - Весняні події від «Віртуозів Львова»

 

Третьою подією стане цікава музична програма «10 шедеврів світової класики», у рамках якої “Віртуози Львова” презентують музичну підбірку, топ-10 творів композиторів різних країн та століть.  Пристрасний П’яццола, монументальний Гендель, натхненні Вівальді і Бах, рідний Скорик та ще багато цікавого!

Львівська національна філармонія - Весняні події від «Віртуозів Львова»

 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...