“Сенс мистецтва XXI століття — в мотивації розвиватись”, – Назарій Стець

17.09.2023
Опис

Відомий український виконавець Назарій Стець як член журі Другого композиторського конкурсу імені Мирослава Скорика поділився своїм коментарем:

“Щирі вітання учасникам та організаторам другого композиторського конкурсу імені Мирослава Скорика! Мав за честь доєднатись до команди журі в цьому році й велику радість одним із перших у світі побачити нові українські інструментальні концерти. Ви зробили фантастичну роботу. Сподіваюсь кожен і кожна з вас отримали задоволення під час написання партитури, висловлюю своє захоплення вашим високим професійним рівнем і таким детальним знанням специфіки й потенціалу струнних інструментів у якості солістів. 

Українські виконавці дуже потребують нового репертуару і завдячуючи Вам і цьому чудовому конкурсу список творів збагатився відразу на кілька позицій. Особливо цінним є той факт, що ці концерти з’явились саме в час найзапеклішої боротьби українців за свою культуру і майбутнє й безумовно рефлексують на актуальні виклики сьогодення. В них постає багато питань і, на щастя, композитори провокують нас на роздуми й пошук відповідей. Бо поки людина думає, — вона не зупиняється. Сенс життя – в русі, сенс мистецтва XXI століття — в мотивації розвиватись. Бажаю усім сили, наснаги й терпіння. Насолоджуйтесь цим моментом і пам’ятайте — все найцікавіше попереду, і залежить лише від вас!”

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...