ТанцТеатр «Життя» презентує у Німеччині проєкт «Ремінісценції.UA»

27.05.2022
Опис

Впродовж 24 травня – 15 червня Балетна трупа Львівської національної філармонії ім. М. Скорика ТанцТеатр «Життя» під керівництвом народної артистки України Ірини Мазур представить у Німеччині знаний митецький проєкт «Ремінісценції.UA». 

Колектив виступить у 102-му Всенімецькому Дні Католика у Штутгарті (102. Katolikentag) на запрошення Апостольського Екзархату для українців Німеччини та Скандинавії у співпраці з Об’єднанням Українських Організацій в Німеччині та Генерального Консульства України у Німеччині.

Участь ТанцТеатру «Життя» стане важливим пунктом програми цього масштабного заходу. Крім того, вперше у Всенімецькому Дні Католика виступатиме український колектив такого рівня. Майже двогодинне дійство відкриває забуті сторінки української історії, імена людей, які формували нашу націю, і саме за це й були знищені російським та комуністичним окупаційними режимами. Понад 300 років винищення нашого народу, незліченні заборони на право говорити, вчитися, писати рідною мовою, мільйони розстріляних, виморених голодом, жорстоко вбитих у тюрмах та на засланнях українців — історія нашої нації…

Зараз ця тема є надзвичайно актуальною у контексті повномасштабної війни росії проти України, адже через багато десятків років росія знову прагне стерти українську націю з лиця землі. Показ трагічних сторінок нашої історії багатотисячній іноземній публіці (проєкт перекладено німецькою мовою) дозволить більше розповісти про жорстоку російську агресію та жахливі події війни. 

Також у рамках Католицьких днів заплановано наступні покази «Ремінісценції.UA» в інших німецьких містах: Мюнхені (28 травня), Нюрнберзі (1 червня), Людвігсгафені (6 червня), Гамбурзі (12 червня), Берліні (12 червня). В рамках проєкту проводитимуться акції зі збору коштів на підтримку боротьби народу України проти російської агресії.

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...