ТанцТеатр «Життя» презентує у Німеччині проєкт «Ремінісценції.UA»

27.05.2022
Опис

Впродовж 24 травня – 15 червня Балетна трупа Львівської національної філармонії ім. М. Скорика ТанцТеатр «Життя» під керівництвом народної артистки України Ірини Мазур представить у Німеччині знаний митецький проєкт «Ремінісценції.UA». 

Колектив виступить у 102-му Всенімецькому Дні Католика у Штутгарті (102. Katolikentag) на запрошення Апостольського Екзархату для українців Німеччини та Скандинавії у співпраці з Об’єднанням Українських Організацій в Німеччині та Генерального Консульства України у Німеччині.

Участь ТанцТеатру «Життя» стане важливим пунктом програми цього масштабного заходу. Крім того, вперше у Всенімецькому Дні Католика виступатиме український колектив такого рівня. Майже двогодинне дійство відкриває забуті сторінки української історії, імена людей, які формували нашу націю, і саме за це й були знищені російським та комуністичним окупаційними режимами. Понад 300 років винищення нашого народу, незліченні заборони на право говорити, вчитися, писати рідною мовою, мільйони розстріляних, виморених голодом, жорстоко вбитих у тюрмах та на засланнях українців — історія нашої нації…

Зараз ця тема є надзвичайно актуальною у контексті повномасштабної війни росії проти України, адже через багато десятків років росія знову прагне стерти українську націю з лиця землі. Показ трагічних сторінок нашої історії багатотисячній іноземній публіці (проєкт перекладено німецькою мовою) дозволить більше розповісти про жорстоку російську агресію та жахливі події війни. 

Також у рамках Католицьких днів заплановано наступні покази «Ремінісценції.UA» в інших німецьких містах: Мюнхені (28 травня), Нюрнберзі (1 червня), Людвігсгафені (6 червня), Гамбурзі (12 червня), Берліні (12 червня). В рамках проєкту проводитимуться акції зі збору коштів на підтримку боротьби народу України проти російської агресії.

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...