У Львівській національній філармонії стартує фестиваль “Pizzicato e Cantabile”

06.08.2020
Опис

Вже сьогодні, 6 серпня, у Львівській національній філармонії розпочинається фестиваль “Pizzicato e Cantabile”.  Першим концертом циклу стане подія “Royal Duet”, що відбудеться за участі двох відомих львівських виконавиць – Олени Мацелюх (орган) та Меланії Макаревич (клавесин).

Фестивальні концерти відбуватимуться в оновленому Концертному залі Людкевича за участі слухачів та з дотриманням усіх обмежень. Квитки  можна придбати у касі філармонії (з 15.00 до 18.00). Абонементи не дійсні.

Про те, як філармонія буде дотримуватись нових правил та як відбуватимуться концерти фестивалю розповів у новому інтерв’ю у газеті “День” Генеральний директор Володимир Сивохіп.

 

Львівська національна філармонія - У Львівській національній філармонії стартує фестиваль "Pizzicato e Cantabile"

Також фестиваль “Pizzicato e Cantabile” анонсували на медіа-ресурсі “Еспресо”.

“Цього року, на жаль, про іноземних виконавців не йдеться. Нічого не було відомо, як перетнути кордон і яких вимог у цій залежності доведеться дотриматись. Та і, якщо чесно, з огляду статистики, поки що до нас бояться їхати. Наразі з-поза Львова матимемо тільки чудову нашу скрипальку з Америки Соломію Івахів та молоду клавесиністку та піаністку з Києва Варвару Турту. Але це не означає, що “Pizzicato e Cantabile”цього року  буде менш яскравим. Адже всі виконавці – дуже достойні, знані, цікаві, харизматичні. І знаєте, що важливо? Що, нарешті, ми зі слухачами зустрінемося наживо. Я навіть не можу передати словами, наскільки складно для виконавця грати онлайн і наскільки приємно, піднесено для живих людей, коли є енергетична віддача”, – розповіла у своєму коментарі директорка фестивалю Олена Мацелюх.

Детальніше із статтею можна познайомитись за посиланням.

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...