У Львівській філармонії презентували диск “Зимовий шепіт” піаністки Віоліни Петриченко

23.12.2023
Опис

Концерт-презентація нового диска фортепіанної музики “Зимовий шепіт” солістки Львівської національної філармонії Віоліни Петриченко відбувся 22 грудня у Львівській філармонії.

Львівська національна філармонія - У Львівській філармонії презентували диск "Зимовий шепіт" піаністки Віоліни Петриченко

Лунали твори від чарівних колядок видатного композитора Василя Барвінського до відомого “Щедрика” Леонтовича в обробці Сергія Юшкевича, де кожна нота розповідає історію нашого краю. Крім того, слухачам представили поєднання традиційних колядок і сучасного звучання в музиці Сильвестрова.

“Для мене грудень — це час, коли дуже хочеться чути різдвяну музику. Я піаністка, тому хочу слухати музику для фортепіано. Я, на жаль, як і багато українців, не маю змоги кожного року бути в Україні під час свят, але через музику хочу відчути цей зв’язок — з домом, з батьками, традиціями, з всім тим, що асоціюється з Різдвом. Тому цьогоріч я вирішила нарешті записати цей диск”, — зі сцени поділилась музикантка.

Програма “Ніжний Шепіт Різдва” відобразила внутрішній стан багатьох українців: “поміж сум’яттям і суєтою, музика, ніжна і тиха, стає супутником у ці хвилюючі часи”, за словами відомої піаністки. 

На цьому концерті переважала витримана інтимна, щира атмосфера. Переглянути трансляцію можна за посиланням:

Поділитись


Популярне

17.01.2024 Концерти

«Нашу музику не знищити»

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...