У Львівській філармонії презентували диск “Зимовий шепіт” піаністки Віоліни Петриченко

23.12.2023
Опис

Концерт-презентація нового диска фортепіанної музики “Зимовий шепіт” солістки Львівської національної філармонії Віоліни Петриченко відбувся 22 грудня у Львівській філармонії.

Львівська національна філармонія - У Львівській філармонії презентували диск "Зимовий шепіт" піаністки Віоліни Петриченко

Лунали твори від чарівних колядок видатного композитора Василя Барвінського до відомого “Щедрика” Леонтовича в обробці Сергія Юшкевича, де кожна нота розповідає історію нашого краю. Крім того, слухачам представили поєднання традиційних колядок і сучасного звучання в музиці Сильвестрова.

“Для мене грудень — це час, коли дуже хочеться чути різдвяну музику. Я піаністка, тому хочу слухати музику для фортепіано. Я, на жаль, як і багато українців, не маю змоги кожного року бути в Україні під час свят, але через музику хочу відчути цей зв’язок — з домом, з батьками, традиціями, з всім тим, що асоціюється з Різдвом. Тому цьогоріч я вирішила нарешті записати цей диск”, — зі сцени поділилась музикантка.

Програма “Ніжний Шепіт Різдва” відобразила внутрішній стан багатьох українців: “поміж сум’яттям і суєтою, музика, ніжна і тиха, стає супутником у ці хвилюючі часи”, за словами відомої піаністки. 

На цьому концерті переважала витримана інтимна, щира атмосфера. Переглянути трансляцію можна за посиланням:

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...