У Львівській філармонії триває «BACH CONTEMPORARY»

06.01.2024
Опис

Цього року проходить шоста едиція фестивалю Різдвяної пори, до якої організатори підготували ряд різноманітних концертів. Музика Баха і не тільки звучатиме як у виконанні оркестру, так і в камерних складах. Її виконують кращі інтерпретатори України та Європи, а також молоді та амбітні музиканти – переможці престижних виконавських конкурсів.

Bach Contemporary. Преамбула. Бахіана 03.01.2024 / 19:00

У виконанні плеяди сучасних львівських органістів та скрипальки Марти Гереги прозвучали різностильові композиції самого Баха, та, без перебільшення, найпопулярніший твір всіх часів та епох — «Пори року» Антоніо Вівальді. Тому цей концерт, що став преамбулою до VI. Міжнародного Різдвяного фестивалю «Bach Contemporary», отримав назву «Бахіана».

Bach Contemporary. Відкриття Фестивалю 04.01.2024 / 19:00

 

Вишукана та віртуозна програма від одного з провідних колективів філармонії – Академічного камерного оркестру “Віртуозів Львова” та знаних львівських солістів відкрила завісу найзагадковішої епохи — бароко та її генія – Йоганна Себастьяна Баха 

Bach Contemporary. Пісні кохання 05.01.2024 / 17:00

Коли музика та почуття єднають таланти. Саме так можна описати бажання солістів виконати “Пісні кохання” та “Нові пісні кохання” одного з легендарних романтиків – Йоганнеса Брамса. Емоційна круговерть музики Брамса особливо приваблює молодих виконавців, однак не кожному до снаги передати глибину, на перший погляд, простих пісень композитора. Але солісти концерту подолали перешкоду і подарували слухачам найкращі враження!

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...