У Львівській філармонії триває «BACH CONTEMPORARY»

06.01.2024
Опис

Цього року проходить шоста едиція фестивалю Різдвяної пори, до якої організатори підготували ряд різноманітних концертів. Музика Баха і не тільки звучатиме як у виконанні оркестру, так і в камерних складах. Її виконують кращі інтерпретатори України та Європи, а також молоді та амбітні музиканти – переможці престижних виконавських конкурсів.

Bach Contemporary. Преамбула. Бахіана 03.01.2024 / 19:00

У виконанні плеяди сучасних львівських органістів та скрипальки Марти Гереги прозвучали різностильові композиції самого Баха, та, без перебільшення, найпопулярніший твір всіх часів та епох — «Пори року» Антоніо Вівальді. Тому цей концерт, що став преамбулою до VI. Міжнародного Різдвяного фестивалю «Bach Contemporary», отримав назву «Бахіана».

Bach Contemporary. Відкриття Фестивалю 04.01.2024 / 19:00

 

Вишукана та віртуозна програма від одного з провідних колективів філармонії – Академічного камерного оркестру “Віртуозів Львова” та знаних львівських солістів відкрила завісу найзагадковішої епохи — бароко та її генія – Йоганна Себастьяна Баха 

Bach Contemporary. Пісні кохання 05.01.2024 / 17:00

Коли музика та почуття єднають таланти. Саме так можна описати бажання солістів виконати “Пісні кохання” та “Нові пісні кохання” одного з легендарних романтиків – Йоганнеса Брамса. Емоційна круговерть музики Брамса особливо приваблює молодих виконавців, однак не кожному до снаги передати глибину, на перший погляд, простих пісень композитора. Але солісти концерту подолали перешкоду і подарували слухачам найкращі враження!

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

09.05.2024 Анонси

10 травня: вечір лірики під орудою Юрія Літуна

10 травня о 19:00 Львівська національна філармонія запрошує долучит...

20.05.2024 Концерти

Віртуозний тиждень у Львівській філармонії

Найбільший фестиваль класичної музики в Україні та один з провідних м...