Володимира Сивохіпа нагороджено відзнакою «Золотий Герб міста Львова»

08.02.2020
Опис

Запальні ритми, натхненні мелодії, ефектне світлове шоу та переповнений зал – 7 лютого у Львівській національній філармонії за участі Остапа Поповича (труба), Академічного симфонічного оркестру філармонії та диригента Володимира Сивохіпа відбувся концерт «JaZZ & LoVE & FiRE»!

На гостей очікувало чимало приємностей й несподіванок. Першою з них, безумовно, стало те, що концерт вів Володимир Сивохіп: він розповідав про кожен твір програми, ділився історіями із особистого життя, філармонії, а також гастрольних поїздок оркестру.

Два відділи концерту поєднали композиції американського композитора Джорджа Гершвіна (Кубинська увертюра, Рапсодія у стилі блюз, Американець в Парижі) та мексиканського митця – Артуро Маркеса (Конґа нового вогню, Данзон №2). Зовсім по-новому прозвучала знаменита Рапсодія в стилі блюз Дж. Гершвіна, адже музиканти виконували її у транскрипції для труби та оркестру (солював Остап Попович).

Справжнім бонусом стало виконання уривку із музики до фільму «Новий кінотеатр „Парадізо“» (1988) Енніо Морріконе.

Кожен твір програми доповнювали різноманітні світлові ефекти, які органічно синхронізувалися із музикою, що звучала.

Загалом ця подія була надзвичайно важливою для генерального директора філармонії, адже у січні він святкував свій ювілей, а концерт 7 лютого став першим під його батутою у цьому році!

На події «JaZZ & LoVE & FiRE» також був присутній мер нашого міста Андрій Садовий, який після закінчення цього грандіозного дійства привітав Володимира Сивохіпа та вручив йому почесну відзнаку «Золотий Герб міста Львова»! Вона є надзвичайно престижною та присуджується видатним діячам, які відіграють неабияку роль у розвитку та популяризації міста Львова.

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...