“Високий замок” розпочав новий концертний сезон

08.10.2020
Опис

Академічний інструментальний ансамбль “Високий замок” розпочав концертний сезон 2020-2021 рр. Колектив взяв участь у двох цікавих подіях.

Першою з них стало районне свято, яке відбулось 4 жовтня у Львові. Для жителів Шевченківського району організували «Свято вулиці». Цього дня відзначили і храмове свято, і подякували вчителям за роботу.

“Високий замок” долучився до привітань разом із Ladies’ TRIO.

Відео із події можна переглянути за посиланням.

У Львівській національній філармонії розпочався 6 жовтня V Форум національних товариств Львівщини «Разом у незалежній Україні», який стартував святковим концертом у Концертному залі Людкевича. У ньому також взяв участь “Високий Замок”.

“Не минуло і сім місяців як ми знову на нашій улюбленій сцені львівської національної філармонії ім. М. Скорика – концерт у рамках V форуму національних меншин України. Останній проект ансамблю “Високий Замок” цього року, пригадую, був якраз 6 березня. Море позитивних емоцій! Цього разу з нами розділили приємність Петро Радейко, Оксана Муха, Lаdies’TRIO, Маріанна Лаба та Олена Мацелюх”, – розповів керівник ансамблю “Високий замок” Андрій Яцків.

 

 

 

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...