«Вдячні за Серце»: артисти Львівської філармонії виступили в Польщі

05.05.2022
Опис

Польща з перших днів повномасштабного російського вторгнення активно допомагає та підтримує Україну. Безмежну вдячність українського народу висловили артисти Львівської національної філармонії імені М. Скорика, які 1 і 2 травня виступили у Пултуську та Варшаві.

Події мали промовисту та символічну назву «Вдячні за Серце – Львів для Поляків та Полонії».

1 травня концерт відбувся у Пултуській Базиліці та об’єднав більш ніж 500 слухачів: біженців з України, почесних гостей, місцевих мешканців та гостей міста. 2 травня музиканти виступили в Академічному Костелі св. Анни, що у Варшаві. Концерт відбувся з нагоди святкування Дня Полонії та Дня Конституції у Польщі. Серед почесних гостей вечора були віце-маршалек Малгожата Госєвска, віце-прем’єр Хенрик Ковальчик, директори польських інституцій та організацій культури, голови польських та світових полонійних організацій, мешканці та гості міста, українці, які перебувають у Варшаві.

Львівська національна філармонія - «Вдячні за Серце»: артисти Львівської філармонії виступили в Польщі

 

Львівська національна філармонія - «Вдячні за Серце»: артисти Львівської філармонії виступили в Польщі

 

Для гостей музичних вечорів 1 та 2 травня виступили: Камерний Хор «Глорія» (керівник та головний диригент Володимир Сивохіп) під орудою Оксани Долішної, Маріанна Гумецька – фортепіано, солістки – Галина Гончарова, Анастасія Вівчар, Антоніна Вишнякова, Ольга Стрілецька, Юлія Дума, Анастасія Яценко, Василина Підгребельна, Анна Кейван.

Артисти виконали хорові твори українських та польських композиторів – сакральна музика, обробки народних пісень та популярні композиції.

 

Світлини з польських виступів можна переглянути за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/gallery/wdzieczny-za-serce-pultusk-warszawa/

 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...