Завершився фестиваль «Музика в старому Львові»

31.08.2020
Опис

Особливі три вікенди VII. Міжнародного музичного фестивалю «Музика в старому Львові» вже позаду. Чимало вражень, гостей, чудових львівських краєвидів та пам’яток, а найбільше – захоплення від музики, що звучала на подіях фестивалю впродовж 15-30 серпня.

Вже сьомий рік поспіль Львів і Краків – два міста з давньою історією, поєднують ще й чудові музичні фестивалі: «Музика в старому Львові» та «Музика в старому Кракові».   За весь цей час ці два старовинні міста у рамках фестивалів неодноразово «обмінювалися» чудовими музичними подіями.

У 2020 році пандемія дещо підкорегувала музичні плани. Однак завдяки онлайн-трансляціям подій слухачі мали можливість переглянути львівські і краківські події у зручний час вдома. Вони доступні на офіційних сторінках Львівської національної філармонії у YouTube та Facebook. Серед них можна знайти краківську подію, у якій польські музиканти символічно представили твір Мартина Леополіти, композитора XVI століття, життя якого тісно пов’язане із Краковом і Львовом.

Частина подій фестивалю була присвячена постатям Івана Павла ІІ та Андрея Шептицького.  Музиканти Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» вшанували їх концертами біля Собору св. Юра (15 серпня) та селах Віжомля і Прилбичі, із якими пов’язані сторінки життя Папи Римського та українського митрополита (16 серпня).

Львівська національна філармонія - Завершився фестиваль «Музика в старому Львові»

До Дня Прапора та Дня Незалежності України були приурочені святкові концерти «Панорама старого міста», де оркестр «Віртуози Львова» під батутою Сергія Бурка виконали кращі твори із свого репертуару, а також «Lemberger Gold Brass», де однойменний духовий квінтет виконав хіти музикантів минулого століття.

Львівська національна філармонія - Завершився фестиваль «Музика в старому Львові»

Львівська національна філармонія - Завершився фестиваль «Музика в старому Львові»

Дві останні події львівського фестивалю теж стали не менш успішними. 29 серпня гітарист Михайло Гончаров символічно музично об’єднав давні часи і сучасність: від далекого XVIII ст. (адже саме у цей період постав Домініканський собор, де й відбувалась подія) і аж до початку ХХІ ст.

Львівська національна філармонія - Завершився фестиваль «Музика в старому Львові»

 

Завершилась «Музика в старому Львові» концертом «Шляхетне бароко» у Львівській філармонії. Твори, що прозвучали у програмі вечора дозволили ще раз зануритись у таємничу атмосферу давнього міста.

Більше світлин із подій фестивалю можна знайти у розділі “Фото”.

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...