Напередодні дня народження видатного українського митця Василя Барвінського у Дрогобицькому фаховому музичному коледжі його імені пройшла особлива зустріч.
День 13 лютого був сповнений творчим спілкуванням і звучанням геніальної музики у виконанні знаної піаністки, солістки Львівської філармонії Віоліни Петриченко, яка обрала справою свого життя промоцію української музики у світі.

Як відзначили організатори, у залі вперше прозвучали окремі твори Валентина Сильвестрова, Миколи Сільванського, Якова Степового. Слухачів також вразили інтерпретації добре відомих творів Левка Ревуцького, Ігоря Шамо, і, звичайно ж, Василя Барвінського.
Підтвердженням міцних мистецьких відносин Львівської філармонії із закладом музичної освіти став приїзд випускника альма-матер, генерального директора Львівської національної філармонії — Володимира Сивохіпа.
“У надскладний момент теперішніх подій в Україні місія творців мистецтва є важливою складовою у становленні української творчої молоді, яка була присутня в залі”, — поділились у коледжі.
22.03.2026
АнонсиМедіа
Три Моцарти. Презентація CD
Завжди юний, осяйний, геніальний Моцарт – с...
05.03.2026
Анонси
Конкурс на посаду генерального директора філармонії завершено
Сьогодні, 5 березня, у Львівській обласній раді відбувся конкурс на посаду ...
26.01.2026
Анонси
Тромбони легендарного Мюллера: львівський оркестр отримав інструменти для молоді
Симфонічний оркестр INSO-Львів Льві...