NIGHT OF CONTRASTS

Дев'ять годин нової музики — мультимедійні перформанси та імпровізаційна музика, занурення в символізм органних і фортепіанних творів Мессіана, відкривання найновішого разом з учасниками і викладачами композиторських майстер-класів COURSE, подорож акордеонними звучаннями сучасної німецької музики, а також суто електронні проекти. А відкриє «Ніч Контрастів» музикант, якого можна почути на вулицях Львова з неординарним перкусійним інструментом HandPan. «Ніч» об'єднає у просторі Філармонії учасників і учасниць з України, Польщі, Австрії, Німеччини й Туреччини. Розпочавшись о 6 вечора, маратон сучасної музики у Філармонії триватиме до 3 ночі. Окрім того, слухачі матимуть змогу поспілкуватися з учасниками маратону в проміжках між виступами.

20.10.2018 / 18:00

Foyer of Lviv Philharmonic Society

150

Program

18:00 / Foyer
Oles Deyneka (Ukraine)
HandPan Music

18:30 / Foyer
Olena Matseliukh, organ (Ukraine)
Organ works by Olivier Messiaen (France / 1908-1992)
Le Banquet Celeste (1928)
Les Corps glorieux (1939)
6. Joie et Clarté des Corps Glorieux
La Nativité du Seigneur (1935)
7. Jésus accepte la souffrance
9. Dieu parmi nous

19:00 / Concert Hall
Kawalerowie Błotni Group (Poland):
Jerzy Kornowicz, piano
Ryszard Latecki, trumpet and small instruments
Mieczysław Litwiński, viola, ethnic instruments and voice
Krzysztof Knittel, electronic media
Tadeusz Sudnik, electronic media
Tadeusz Wielecki, double bass
Adam Kruk, video projection
Andrzej Kijanowski, sound projection

20:30 / Foyer
VII COURSE. New Generation
Works by teachers
Ensemble Nostri Temporis
Matthias Kranebitter (Austria / *1980)
pitch study no.1 / contra violin
for violin and stereo playback (2016)
Sarah Nemtsov (Germany / *1980)
Nigun
for oboe (2000)
Briefe – Heloisa
for oboe and accordion (2012)
Dariusz Przybylski (Poland / *1984)
Out
for cello (2017)
Maksym Kolomiiets (Ukraine / *1981)
Re-pulse
for oboe and accordion (2012)

21:30 / Foyer
Live electronic project by Mykola Kshankovsky & Lubomyr Volianiuk

22:00 / Concert Hall
Piano Duo: Oksana Rapita & Myroslav Drahan (Ukraine)
Olivier Messiaen (France / 1908-1992)
Visions de l’Amen (1943)

Amen de la Création
Amen des étoiles, de la planète à l’anneau
Amen de l’agonie de Jésus
Amen du Désir
Amen des Anges, des Saints, du chant des oiseaux
Amen du Jugement
Amen de la Consommation

23:00 / Foyer
Roman Yusipey: accordion and new music of Germany
Andreas F. Staffel (*1965)
Polymonoly I (2014)
Helmut Zapf (*1956)
Rondo Concertante (2018)
Stefan Streich (*1962)
Clouds 6.5 (2017)
Sarah Nemtsov (*1980)
SKOP
for (amplified) accordion with harmonica and mirrors ad libitum
(2016)
Dariya Maminova (*1988)
Vanilka (2017)

00:00 / Concert Hall
VII COURSE. New Generation
Ensemble Nostri Temporis
Works by composers, particiants of the master classes: Kateryna
Hryvul (Ukraine), Deniz Nurhat (Turkey), Maya Mladenova (Ukraine),
Dilay Doğanay (Turkey), Kateryna Voroniuk (Ukraine), Yana Shliabanska
(Ukraine), Martha Haladzhun (Ukraine)

00:30 / Concert Hall
Un pezzo assoluto
Ensemble Nostri Temporis
Zoltan Almashi (Ukraine / *1975)
Cantece infloririi
for violin and cello (2013)
Lubava Sydorenko (Ukraine / *1979)
Breath
for cello (2011)
Bohdan Sehin (Ukraine / *1976)
Without title
for violin, cello and piano (2001/2017)
Zbigniew Bujarski (Poland / 1933-2018)
Per cello
for cello (1996)
Milen Panayotov (Bulgaria / *1967)
Un pezzo assoluto
for violin, cello and piano (2013/2014)

01:30 / Foyer
AЙKTRONER
Live electronic set

02:00 / Concert Hall
Hommage Andrzej Bieżan
Marcin Oleś, double bass (Poland)
Bartek Oleś, percussion (Poland)
Tadeusz Sudnik, electronic media (Poland)
Zdzisław Piernik, tuba (Poland)
Marcin Krzyżanowski, electric cello (Poland)

Share